ÇUKUR 28.BÖLÜM DİZİ KIYAFETLERİ

Çukur Müzikleri , gerek oyuncularıyla olsun veya gerekse de konusu ile olsun, Türkiye’nin en çok sevilen ve en popüler olan dizilerinden bir tanesi olan çukur 28. Bölümüyle de, fırtına estirmeye devam edeceğe benziyor. Çukur 28. Bölüm, diğer bölümler gibi yine büyük olayların yaşandığı bir bölüm oluyor. Koçovalı’nın saadeti kendisinin istediği birisiyle evlendirme kararıyla, Vartolu ; yine kendine has sinir krizleri ile adeta çıldırır. Dizinin bir diğer sempatik karakterlerinden olan Sena, başına buyruk çocuksu davranışları nedeniyle, yine başı beladan kurtulmaz. Adeta büyük bir savaşın olduğu çukur dizisinde, Çukur 28. Bölüm ile bütün taşlar sezon finaline doğru yavaş yavaş yerine oturmaya başlıyor.

Çukur Dizi Kıyafetleri

Çukur 28. Bölüm birbirinden şık dizi kıyafetleri
Çukur dizisi daha çok erkek kıyafetlerine yönelik bir seçilimin yapmasını sağlamaktadır. Her biri birbirinden şık giyinen dizi karakterleri; Çukur 28. Bölüm dizi kıyafeti ile de adeta ekranların ateşini arttırmaktadır. Çukur 28. Bölüm Sena gri tişört, Sena beyaz tişört ile kadın modasına göz kırpılmaktadır. Ayrıca tüm bunlarla birlikte, yine aynı şekilde ilgi çekmeyi başaran bu dizi, Çukur 28. Bölüm Sena gri hırka, Sena çizgili kuş gözü detaylı jile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ayrıca Çukur 28. Bölüm vartolunun siyah yeleği ve bununla birlikte Çukur 28. Bölüm Emrah siyah takımı, en çok dikkat çeken erkek kıyafetlerden olmuştur. Ayrıca vartolunun kırmızı gömleği ise yine ekranlarda renkli bir görüntü yaratmıştır.

Çukur 28. Bölümde’ de Varto’lu yine ortalığı fena karıştırıyor
Saadet’in evlendirilecek olmasına adeta iliklerine kadar çıldıran Vartolu, düğün günü geldiğinde elinden gelen her şeyi yapar ancak oldukça da hayati bir hataya neden olur. Beklenmedik bir olayın olmasıyla tüm dengeler adeta çöker ve mahalleden bir tanesi Çukur’la vedalaşmak zorunda kalır. Çocukluğu ve hayatı ile arasındaki tek bağı olarak saadeti gösteren Vartolu, bu bölümde yaptığı konuşmalarla insanlıktan çıkacağının sinyallerini adeta haykırmaktadır. Birbirlerine öldüresiye tutuştuğu bu kavgada, heyecan dolu bir bölümün işaret fişeği ateşlenmiştir.

ÇUKUR 28.BÖLÜM DİZİ KIYAFETLERİ

Cukur 28 Bolum Sena gri hırka
Cukur 28 Bolum Sena gri hırka Ontriko

 

Cukur 28 Bolum Emrah takim
Cukur 28 Bolum Emrah takim Efor incelemek için Tıklayınız

 

Cukur 28 Bolum Vartolu bordo gomlek
Cukur 28 Bolum Vartolu bordo gomlek

 

1 thought on “ÇUKUR 28.BÖLÜM DİZİ KIYAFETLERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir