Çukur 29.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Gerek sosyal medyada yaptığı reklamlar olsun, gerekse de dizideki oyuncuların harikulade oyunculukları olsun; birçok izleyici tarafından çok ciddi bir beğeni kazanmayı başaran Çukur Dizisi 29. Bölümüyle de en iddialı dizilerden birisi olarak karşımıza çıkar. Selim’in Cemil’i öldürmesi, çukurda var olan karışıklıkların çok daha fazla büyümesine neden olur. Bakalım bu bölümde Selim; yaptığı o çok önemli hatanın karşılığında nasıl bir bedel ödeyecek ? Tüm bunlar yaşanırken Koçovalı ailesinde, düğünün aniden iptal olmasıyla birlikte herkes büyük bir şaşkınlık yaşar. Vartolu cephesinde ise; Vartolu, Selim, Emrah ve Nazım arasındaki anlaşma günden güne güçlenmeye başlarken Yamaç var olan gizli ittifak karşısında ne yapacağı kimse tarafından da kestirilemez.

Çukur 29.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çukur Dizisi 29. Bölümünde Hangi Oyuncu Hangi Kıyafeti Giydi ?
Diğer tüm bölümlerde olduğu gibi bu bölümde de çukur dizisinin oyuncuları; adeta modayı belirleyecek kıyafet seçimleri yaptılar. Dizinin güzel oyunculardan olan Sena’nın yeşil trençkotu oldukça dikkat çekici kıyafetlerden bir tanesi olmuştur. Sena’nın Vero Moda pudra trikosu yine aynı şekilde bir diğer sevilen kıyafetlerden biri olmayı başardı. Peki Vartolu bu bölümde hangi kıyafeti giydi ? Çukur dizisi 29. Bölüm Vartolu’ nun Cengizhan Baybars bordo takımı erkek modası açısından beğenilen kıyafetlerden birisi oldu. Vartolu’ nun fiziğine de tam oturduğu görülen bu kıyafet, takım elbise arayan erkekler için güzel bir alternatif olarak görülmektedir. Çukur 29. Bölüm Yamaç siyah tişört ve siyah ceket ile de en çok dikkat çeken yakışıklı erkek oyuncularından bir tanesi olarak görülür. Çukur Dizisi 29. Bölüm tüm kıyafetlerine, tek tek ve marka marka ulaşabilirsiniz.

Çukur 29.Bölüm Özeti

İttifaklar yapılırken çukurda kim kiminle yüzleşecek ?
Artık iyiden iyiye kartların dağıtıldığı ve herkesin tarafını belli etmek zorunda kaldığı Çukur Dizisi 29. Bölümünde çukurun tüm sakinleri yeniden büyük bir yüzleşme ile karşı karşıya kalır. Yamaç ve adamlarını çok tehlikeli bir girdap içerisinde sürüklenmesine neden olan silah deposu ile ilgili hamleleri bakalım onlara ne şekilde geri dönecek ?

Cukur 29 Bolum Sena triko
Cukur 29 Bolum Sena triko Vero Moda incelemek için Tıklayınız

 

Cukur 29 Bolum Vartolu Takim elbise
Cukur 29 Bolum Vartolu Takim elbise Altınyıldız incelemek için Tıklayınız

 

Cukur 29 Bolum Sultan kombin
Cukur 29 Bolum Sultan kombin  Ekol incelemek için Tıklayınız

 

Cukur 29 Bolum Vartolu bordo takim elbise
Cukur 29 Bolum Vartolu bordo takim elbise @cengizhanbaybars

 

Cukur 29 Bolum Emrah takım elbise
Cukur 29 Bolum Emrah takım elbise Ekol

 

Cukur 29 Bolum Vartolu Takim elbise

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir