Çukur 37. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çukur dizi kıyafetleri 37. bölüm ile devam ediyoruz. Çukur dizi sponsorlarını, dizi kıyafetlerini ve modasını sizlere her hafta yayınlamış olacağız. Çukur dizi kıyafetlerinde Çukur Yamaç kıyafetleri, Çukur yamaç yüzük ve aksesuarları en çok arananlar arasında geçmektedir.Çukur dizi kıyafetleri en çok aranan bayan oyuncularda Sena dizi kıyafetleri beğenilerde gözükmektedir. 8 Ekim 2018 tarihinde son bölümün yayınladığı dizi fragmanında biraz bahsedelim.

Çukur 37.bölüm giyimleri
Çukur 37.bölüm giyimleri ve modası

UFAK TEFEK DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Çukur 36.Bölümde Neler Olmuştu?

Çukur geçen hafta bölümünde Karakuzluların, Koçovalıları arayıp bulamadıkça her an Çukur’dan birisi alınacak sözleri Çukur’da çok büyük bir fırtınaya yol açar. Yamaç Efe’nin ölümünden kendini sorumlu tutar ve Çukur’u geri almayı kafasına koymuştur. Yamaç Cumali’den kendi yöntemleri ile Çukur’u toparlayabilmek için bir şans ister, eğer kendi yöntemiyle çözemez ise Cumali’ nin izinden gider. Bu sırada Vartolu uğramış olduğu saldırının yaralarını sarmaya çalışırken bu esnada tanışmış olduğu gizemli kişi onu çok etkileyecektir. Yamaç ev Vartolu’nun bulaşması ile heyecanlı bir bölüm ile izleyicileri ekrana bağlamıştı.

Çukur Yamaç Yüzüğü
Çukur Yamaç Yüzüğü için Tıklayınız.

 

Çukur Yamaç Kıyafetleri
Çukur Yamaç Kıyafetleri için Tıklayınız.

Çukur 37.Bölüm Fragmanı

Çukur son bölümünde Yamaç, Vartolu ve Cumali güçlerini birleştirir. Koçovalı kardeşler, Çukuru’u yeniden eskisi gibi kazanabilmek için birlikte harekete geçerler. Yamaç’ ın işi bu bölümde hiç kolay olmuyor, Vartolu ve Cumali arasındaki yüksek tansiyon bunu zorlaştırıyor. Hedefi uğruna Yamaç mücadele ederken diğer bir yandan Vartolu ve Cumali’nin arasında kalıyor. Tüm engellere rağmen Koçovalı kardeşler savaşlarına omuz omuza devam ederken , kardeşlerden biri İdris’in karşısına beklenmedik bir anda çıkar ve o büyük yüzleşme olur. Çukur 38. bölümde de heyecanlı bir bölüm bizi beklemektedir.İyi seyirler dileriz.

Çukur 37.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çukur dizisinde en çok merak edilen kıyafetlerde Vartolu takım elbiseleri dikkat çekiyor. Takım elbiseleri dışında Vartolu yüzükleri dikkat çekmektedir. Başrol oyuncularından Yamaç dizi kıyafetleri de sayfamızda yer verilecektir.Çukur 38.Bölüm Dizi kıyafetlerini 15 Ekim 2018 tarihinde yayınlanacak ve geri bölümden yayınlanan kıyafetlerde sitemize ilave olacaktır.

Çukur Vartolu takım elbise
Çukur Vartolu takım elbise için Tıklayınız.

 

Çukur sena takıları
Çukur Sena takıları için Tıklayınız.

 

 

1 thought on “Çukur 37. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir