Çukur 38. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çukur 38.Bölüm dizi kıyafetleri ve dizi modasını sizlere dizi günü öne çıkan kıyafetleri buradan yayınlayacağız. Pazartesi günlerinin en güzel ve reyting alan dizilerinden alan Çukur Dizisi Yamaç Dizi kıyafeti en çok aranan oyuncuların başında gelmektedir. Çukur Vartolu dizi kıyafetleri de dikkat çekmektedir. Dizinin güzel oyuncularından olan Sena Koçovalı kıyafetleri de dikkat çekmekte ve ilgi görmektedir.

Çukur Dizisi çok geniş bir oyuncu kadrosuna aittir. Çukur Akşın dizi kıyafeti, Çukur Karaca dizi kıyafeti ve moda sponsorlarını sizlere resimli olarak ileteceğiz. Dizide geçen hafta Salih, Cumali ve Yamaç Koçovalı Karakuzu çetesine karşı harekete geçtiği son bölüm ekranlara geldi. Karakuzuları yok etmek isteyen Yamaç komployu yok etmek için ilgili tüm yerlerden para tahsil etmeye başladı.  Koçovalıların tongaya düşmesinden sonra son bölüm olan 38.bölüm fragmanı yayınlanmaya başladı.

Çukur Ayşe elbisesi
Çukur Ayşe elbisesi için TIKLAYINIZ

BİR DELİ RÜZGAR DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Çukur 38. Bölüm Fragmanı

Çukur 38. Bölüm fragmanı yayınlandı. Sultan adını duyduğu Meliha’nın tepki verere şaşırttığı İdris’i tanıtımda Çeto’nun çaresiz adamın önünde durma dediği Celusuna ‘’onun karşılığı kimsede yok sözleri’’ dikkat çeken sahnelerdendir. Bu bölümde Çeto’nun kim için ölüm emrini verdiği merak uyandırmıştır. Cumali silahlı adamlar tarafından takip edilirken kendisinin bu durumdan nasıl kurtulacağı heyecanla bekleniyor. Akış’ın yangın çıkardığı hayali yemeğinin korkulu anları ise heyecanı yükseltiyor.Çukur dizi modası, kıyafet ve sponsorlarına ulaşabilmek için bizi takip etmeye devam edin.

Çukur dizi Sena kıyafeti
Çukur dizi Sena kıyafeti ve Sena çantası için TIKLAYINIZ.

Çukur 38.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Her pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden olan ve yüksek reyting oranlarının sahibi Çukur 28. Bölümünde bizi daha neler bekliyor. Karakuzu çetesinin işini bitirmek için Mahsum ve Çeto’tun başını çektiği çetenin işini bitirmek ve yeniden mahallesini geri alabilmek için kolları sıvadı.Yamaç hedefini gerçekleştirebilmek için Cumali ve Salih Koçovalı ve diğer kardeşi Vartolu’dan yardım istedi. Geçmişin intikamını ve hesaplarını kapatmak, mahallesini tekrar geri kazanabilmek amacı için , Karakuzuları indirmek için gerekli olan parayı tahsil etmeye başladılar.

Çukur dizi kıyafet sponorları
Çukur dizi kıyafet sponsorları için TIKLAYINIZ.

 

Çukur Yamaç ceket

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir