Çukur 39.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çukur 39.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Show Tv Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerden Çukur son fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen bu hafta bölümünde Yamaç ve Vartoloyu neler bekliyor göreceğiz. Yamaç son olayda yaşanan fiyaskodan dolayı hesap sormaktadır. Cumali bu arada içeriden birilerinin haber verdiğini söyler. Aslında bunu söylerken Varto’luyu kasteder. Cumali ve Vartolu birbirlerine girer.

Çukur Yamaç mont
Çukur Yamaç mont için Tıklayınız.

 

Çocuklar Duymasın Yamaç Yüzük
Çocuklar Duymasın Yamaç Gömlek için TIKLAYINIZ.                      Çocuklar Duymasın Yamaç T-shırt için TIKLAYINIZ.                        Çocuklar Duymasın Yamaç Yüzük için TIKLAYINIZ.

Evde Akşın yemek yapmaya çalışır. Akşın evde akşam yemek yapmaya çalırşırken yemek için yaprak koymadığını farkeder. Yemeği ateşte unuttuğunda ise evde yangın çıkmaktadır. Celasun kötü haberi alır alaz eve koşar. Annesi ve Aşkının evde olduğu bilen Celasun onlara haykırır. Meke o sırada Celasuna’a seslenir, Aşkın yanındadır ama yanında yoktur.

Çukur dizi modası
Çukur dizi modası için TIKLAYINIZ.

Olayı duyan Yamaç eve geldiğinde ortalık durulmuştur. başarız olan planın sonuçlarını tartışmaya başlarlar.Yamaçı nasıl oyuna getirdiğini Çeto’ya Mahsup anlatır. Çeto’nun evinin önünde Reşit ve adamları vardır. Reşiti Mahsun’dan paralarının alamadıkları için tahsil etmeye gider fakat ödemeyi onlar yapmayacağını söyler ve tehdit eder.
Reşit’in adamlarını Çeto’nun dilsiz olan adamı öldürür. Sadece Reşit’i sağlam bırakır. Öte yandan Saadet ölü adamların evden çıkarılmasına tanık olur. Mekke’den Celasun özür dilemeye gelir. Birbirleriyle kapışırlar. Karakuzun adamlarını kavga sırasında görür, kavgayı bitirmek zorundadır fakat bunun burda bitmeyeceğini ve damında görüşelim diyerek ayrılır.

Celasun kendi mekanına giden adamlarına fazla paraya ihtiyaçlarını olduğunu ve acil bir şey yapmaları gerektiğini anlarlar. Çetonun adamlarından biri büyük bir iş olduğundan bahseder detaylarını anlatır. Celasun’un bu fikre aklı yatmıştır ve işi bitireceklerini konuşurlar.

Çeto Celasun’a bir teklif yapmaktadır. Celasunu evine çağırır. Celasun’un evinin yandığında haberderdir ve ona bir teklifte bulunuyor.Reşit ve adamları Yamaç, Vartolu’un oturduğu makana gelirler. Kim olduğunu tanıtır. Ölüdürülen adamların arasında yeğeninde olduğunu ve kendisine ait paralarının olduğu söyler ve geri ister. Yamaç bu paranın kendisinde olmadığını söylese de inandıramıyor. Reşit yinede tehditvari olarak yeiden ister. Ortam biraz gerilse de Vartolu paraya getireceklerini söyler. Bu bölümde Reşitin kim olduğu, çıkıyor. Ersoy Saadeti görür.

Çukur 39.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çukur Dizi Kıyafetleri ve dizide giyilen elbiseler ve sponsorlarını sizlerle paylaşmış olacağız. Çukur dizisinde Yamaç kıyafetleri, Çukur Vartolu yüzük ve aksesuarları çok aranan ürünlerden geçmektedir.

Çukru Yamaç kaban
Çukru Yamaç kaban için TIKLAYINIZ.

 

Çukur Yamaç kaban
Çukur Yamaç kaban için TIKLAYINIZ

 

Çukur 39. bölüm yamaç kıyafet
Çukur 39. bölüm yamaç kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

 

Çukur elbise sponsorları
Çukur elbise sponsorları için TIKLAYINIZ.

 

Çukur yamaç kaban
Çukur yamaç kaban ve Kıyafetler için TIKLAYINIZ.

 

Çukur dizi kıyafet modası
Çukur dizi kıyafet modası için TIKLAYINIZ.

 

 

1 thought on “Çukur 39.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir