Çukur 40.Bölüm Kıyafetleri

Çukur Son bölümde Neler Oldu?

Çukur dizisi son bölümünde artık Koçovalılar ve Karakuzuların ortak bir düşmanları vardır. Farklı odalarda tutulan Çeto ve Cumali birbirlerinin ne olduklarını bilmeden kader ortağına dönüşmüşlerdir. Çukur’da Celasun için bardağı taşıran son nokta Meke’nin hastanelik olmasıdır. Celasun, Meke’ye karşı öfkesi büyümüş, Meke ile Celasun yüzleşmesi tüm dikkatleri üzerine çekecek ve ortam gerilecek gibi gözükmektedir. Aliço’dan yardım isteyen Yamaç, Cumali’yi kurtarmak için Medet, Vartolu , Metin ve Kemal ile birlikte harekete geçecektir. Ancak onların hedeflere ulaşması hiç kolay olmayacaktır. Ersoy ve Mahsun’un, Çeto’yu kurtarmak için yapmış olduğu plan, planlanmadığı şekilde iki kişinin hayatını tehlikeye sokmuştur.

Çukur Dilan kıyafetleri
Çukur Dilan kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

Çukur 40.Bölüm Fragmanı

Çukur dizisinde yapılan her senaryo izleyicileri kendilerine çekmeye devam ediyor. Çukur dizisine filmin çekildiği alan, semt, sokak mahalle, şarkılar, semboller ve Çukur Dizi Kıyafetleri her şey dikkat çekmektedir. Çukur yeni bölümünde neler olacak, Yamaç’ı neler bekliyor hepsini bu hafta bölümü olan 29 Ekim tarihinde izlemiş olacağız.

Çukur son bölümü olan 40.bölüm yayınlanmış olacağız. Çukur dizi yeni bölümünde, Selim’e İdris’in söylemiş olduğu ‘’ Sen bizi yaşıyoruz sanıyorsun deil mi? Biz sadece nefes alıp veriyoruz, niye peşimde dolanıp duruyorsun, sana verecek neyim kaldı? Ne istiyorsun benden? sözlerini sarf ediyor. Selim ise İdris’e Bir tek istediğim var, diyerek verdiği cevap, Beni neden istemedin hiç? Neden istemedin baba? Sözlerini diyor.

Çukur 40.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çukur dizisinden her hafta merakla beklenen konuların dışında DiziKıyafetleri de dikkat çekmektedir. Çukur 40.bölüm Yamaç giyeceği kıyafetler neler. Her hafta dikkat çeken ürünlerinden dolayı markalarda elbiselerini’de oyuncular üzerinden tanıtmak için yarışa girmiş durumdalar. Çukur Dizisinde Kıyafetler dışında Vartolu ve Yamaç’ın takıları, özellikle yüzükleri çok dikkat çekmektedir. Bu hafta oyuncuların takmış olduğu takılarıda sizler ile paylaşacağız. Tüm merak edilen bu sorular için 29 Ekim Pazartesinden itibaren sayfamıza ürünleri yerleştirmeye başlayacağız. Çukur dizisinde geçen hafta yayınlanan Çukur 39.Bölüm kıyafetleri için buraya tıklayarak devam edebilirsiniz.

Çukur dizi kıyafeti
Çukur dizi kıyafeti için TIKLAYINIZ.

 

Çukur Yamaç Kıyafetleri
Çukur Yamaç Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

 

Çukur Yamaç Kaban
Çukur Yamaç Kaban için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir