Çukur 41.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 41.Bölüm Fragmanı

Show Tv’de yayınlanan izlenme rekorları kıran Çukur 41.Bölüm dizi 5 Kasın 2018 tarihinde yeni bölümü ile karşımıza çıkacaktır. Yeni bölümde Medet ve Vartolu’yu neler beklemektedir. Zirve sahibi bu dizide giyilen Dizi Kıyafetleri Sponsorları sizlere buradan paylaşacağız.

Çukur Son Bölümde Neler Oldu
Bağlandıkları iplerden kurtulmaya çalışan Medet ve Vartolu nasıl kurtulacaklarını düşünürken, Medet cebinde bıçak olduğunu anlar. Bıçağa yetişmesi çok zordur. Yamaç, Vartolu’nun yakalanmasından dolayı çileden çıkar.Metin ve Kemal bunun için bir plan yaparlar.

Çukur Dilan Ayakkabı
Çukur Dilan Ayakkabı için TIKLAYINIZ.

Mahsun Çetoyu kurtarmaya çalışır fakat onları bulamaz. Büyük bir çatışma içerisinde Afganlılara saldırırlar. Ama yinede Çetoyu bulamaz. Nerede olduklarını bilmeyen Çeto ve Cumali zincirlenmiş olarak uyanırlar. Birbirlerine saldırırlar fakat bağlı oldukları zincirler onları engellemektedir. Bu duruma nasıl düştüklerini anlamayan Çeto ve Cumali bunu anlayamazlar. Yamaç Villaya bir operasyon yapar.Reşite oynanan oyunu Yamaç açıklar. Mahsun’un oğlunu nasıl kaçırdığını ona suçu Reşite yıkmaya çalıştığını söyler.

Muhteşem İkili Kıyafetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ.

Çeto’ya onu ve adamlarını nasıl öldüreceğini Cumali anlatır. Çeto onu ciddiye almaz. Hesaplaşma sonrası Celasun evine döner. Yaralarına Karaca pansuman yapar. Hiçbir zaman hayatının kolay olmadığını anlatır. Gözyaşları içerisinde yaşamış olduğu hayatın zorluklarını çilesini anlatmaya çalışır.
Babasının evinin önünde yine Selim vardır. İdris, Sena evden ayrıldığı sırada onu görür.Evin önünde bekleyen Selim hemen onun peşine takılır. Arkasından gelen Selime, Sena ”Sana ben ne yaptım. Benden ne istedin. Sevilmeyen bir tek sen misin kardeşiz biz seninle, Yamaç’la olduğundan daha yakın kardeşiz der ve bütün sorumlunun onun olduğunu söyler.

Medet ve Vartolu Kavgası
Geçmişin hesaplaşmasına Medet ve Vartolunun kavgası oluyor. Çeto’yu bulamayan Mahsun, Ersoy’a öfke ile hesap soruyor. Cumali ve Çeto’nun tutulduğu eve Yamaç geliyor. Cumali ve Yamaç kavgası başlıyor. Bu sırada Cumali’yi, Yamaç zincirlerden kurtarmıştır. Çeto’yu öldürme amacında olan Cumali’ye engel olan birisi Yamaç’tır. Onun başka türlü planları vardır. Çeto’yu öldürmesine şırınga yaparak kurtarır. Aynı iğneden Çeto’ya şırınga yaparlar.

Çukur 41.Bölüm Kıyafetleri

Çukur yeni bölümde Yamaç Ceket, mont, yüzük ve tüm kıyafetleri sizlere yayınlandıkça buradan paylaşacağız.Çukur Kıyafetleri ve sponsor markaları resim ile birlikte ekleyeceğiz.

Çukur Sena Kaban
Çukur Sena Kaban için TIKLAYINIZ.

 

Çukur kıyafet sponsorları
Çukur kıyafet sponsorları için TIKLAYINIZ.

 

Yamaç Kıyafet markaları
Yamaç Kıyafet markaları için TIKLAYINIZ.

 

Çukur kıyafet markaları
Çukur kıyafet markaları için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir