Çukur 42.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 42.Bölüm Fragmanı

Büyük beğeni ile Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur yeni bölümü 12 Kasım Pazar akşamı 20.00’de yayında olacaktır. Yamaç babasına gidebilmek için Cumali’ye Sana Bana İhtiyacı var diyerek onu ikna etmeye çalışıyor. İdris’in karşına geçerek gözyaşlarını tutamıyor. Baba ve oğul karşılaşmasında yeni bölümde çok duygusal anlar yaşanmaktadır. Yamaç babasının elini öpüyor. Dizi Kıyafetleri ve daha fazlası için takipte kalınız.

Çukur 41. Son Bölümde Neler Oldu?

Çukur son bölümde İdris, Selim Koçovalı’ya onun hiç bilmediği geçmişi hakkında büyük itiraflarda bulunuyor. Oğluna Meliha’ya ne kadar çok sevdiğini, dünyanın en güzel zaafı olarak tanımladığı Meliha’nın kendisinin başına geldiğini ve onun uğrunda nasıl kendini kaybettiğini anlattı. Çukur 41.Bölümde, çok kısa bir zamanda yapacakları uyuşturucu ham madde işi için aradıkları kimyager için bir eleman bulurlar. Koçovalı onların uyuşturucu ham madde işini bozmak için çaba göstermektedir. Karakuzu’ların kimyagerini ele geçirerek ham madde imalat yapamamalarını ve teslimatları gerçekleştirememeleri için verdikleri karışımın uyuşturucu yapımına karıştırmasını ister. Hedeflerine ulaşmaya çok yaklaşan Koçovalılar beklenmedik şekilde Ersoy’un suç üstü yakalayarak kimyageri vurması işleri bozmuştur. Kimyagerin üzerine yerleştirdiği malla hırsızlık süsü vererek iftirada bulundu.

Muhsin, İdris’e karşı gözdağı vermek ve daha güçlü olduğunu gösterecek şekilde yolunu kestirir ve onu dövdürür. İdris bunun karşılığını vermek için Selman ve Emmi’yi yanına alarak mahallesinde zorba hareketlerde bulunan Muhsin ve adamlarını meydan dayağı atarak karşılığını verir.

Son bölümde Saadet ablası ve çocuklarının yaşadığını anlatan açıklamalarda bulunan Aşkın’ın ardından Vartolu, bu işin peşini bırakmamak ve gerçekleri öğrenmek için Saadet’in izine düşmüştür. Mahsun yüzünden amacına ulaşamaz.  Koçovalı’lar ve Karakuzuların ham madde olaylarının nereye gideceği merakla beklenen Çukur 42.Bölüm Pazartesi akşamı Show Tv ekranlarında yerini alacaktır.

Çukur 42.Bölüm Kıyafetleri

Karakuzu’lar ve Koçovalı’ların ne yaşayacakları ile birlikte dizide geçen oyuncuların giymiş olduğu kıyafetlerde merak edilenler arasında geçmektedir. Çukur Kıyafetleri ve markaları sizlerle direkt ürünlere yönlendirmeli olarak paylaşacağız. Çukur Vartolu yüzük, Çukur Yamaç Ceket gibi son zamanlarda en çok aranan yeni giyilen ürünler için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Çukur Yamaç Mont
Çukur Yamaç Mont için TIKLAYINIZ.

 

Çukur Sena Kaban
Çukur Sena Kaban için TIKLAYINIZ.

 

Çukur Yamaç Kaban
Çukur Yamaç Kaban için TIKLAYINIZ.

 

Çukur Yamaç Kahverengi Mont
Çukur Yamaç Kahverengi Mont için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir