Çukur 43.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 43.Bölüm Fragmanı

Çukur çok heyecanlı bir bölümünden sonraki yeni fragman yayınlandı. Show Tv kanalının en çok izlenen dizisi olan Çukur’da bu hafta Yamaç babasının evine dönüyor. Sultan bu hafta torunlarına kavuşacak. Çer köşeye Salih’i sıkıştırıyor. Salih kendisinden ne istendiğini artık soracak noktaya geldi. Medet ile Salih konuşuyor. Medet, Salih’e senin derdin olan Saadet değil mi diye soruyor. Vartolu kafasında yine bir şeyler düşünüyor. Saadeti riske atmamak için vurup kırmaktan yana değildir.Salih intikam için kendinden çok emin ve güvenmektedir.

 

Çukur Kıyafet sponsorları
Çukur Kıyafet sponsorları için TIKLAYINIZ.

Çukur 42.Bölümde Neler Oldu?

Çukur geçen hafta izleyicilerine nefesleri tutturdu.Celasun ve Cumali’nin saldırı düzenlediği Karakuzular’a karşı beklemedikleri bir durum ile karşılaşırlar. Celasun, Cumali’ye karşı silahını kaldırmıştır. Ateş etmeyi düşündüğü sırada Karakuzular bu durumu fark eder ve çatışma içine girerler. Bu durumdan kaçmaya çalışan Celasun ve Cumali kaçmayı düşündüğü yolda merdiven olmadığını fark ediyorlar. Merdiven başında ise onları bekleyen sürpriz vardır. O’da Yamaç’tır. Merdiveni onlara uzatması için şartı vardır. Cumali’nin Çukur’a girmemesi ve Yamaç ve Celasun’a yardım etmesidir.

Çeto son bölümde Ersoy’dan hesap sormuştur. Yamaç’ın Mahsun ve Çeto’ya karşı yaptığı uyuşturucu operasyonundan sonra ona hesap sormaya geldi. Bu durum hiç iç açıcı değldir. Çeto’nun en büyük derdiise malların zamanında yetişmesidir. Çukur’a saldırı yapıldığı haberi Mahsuna’a telefon ile gelir. Afganlılardan şüphe eden Çeto, Cumali’in bu işin akasında olduğunu söylüyor.

Erkenci Kuş Kıyafetleri için Tıklayınız.

Vartolu’yu dayak yemekten Yamaç kurtarıyor. Cumali, Sena ve Yamaç’ın amcasının gördüğünü evine gelen Celasun’a Aşkın anlatır. Bunların hayal olduğunu düşünen Cumali’yi Karaca doğrular. Celasun kendisinden habersiz Karaca’ya bir şey yapmamasını söyler ve tehdit eder. O sırada meyhaneye girdiği sırada içkileri deviriyor. Vartolu meyhanedeki hesaba itiraz eder ve çalışanların saldırısına uğrar. O sırada gelen Yamaç Vartolu’nun daha fazla dayak yemesinden kurtarır.

Çukur Sena Kazak
Çukur Sena Kazak için TIKLAYINIZ.

İdrise karşı Meliha neden yüzüne bakmadığını sorar. Ona karşı korkuyor musun dediğin de, İdris de cevap olarak Tavşan neden korkar biliyor musun, korktuğu için değil kaçtığı için korkmaktadır diye söyler. Aliço Meliha’ın yaşadığı huzur evine getirir. Odaya girmeye cesareti yoktur. Son bölümde Çeto’dan bir operasyon sinyali verir. Karukuzular’a karşı kaç kurban verdiğini Çeto’ya sorar.

Çukur 43.Bölüm Kıyafetleri

19 kasın tarihinde yayınlanacak olan bölümde Çukur Dizi kıyafetleri ve markalarını sizlere paylaşacağız.

Çukur Sena Kaban
Çukur Sena Kaban ve sponsorları için TIKLAYINIZ.

 

YAMAÇ DERİ CEKET
YAMAÇ DERİ CEKET İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Dizi Kıyafetleri
Çukur Dizi Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

 

Yamaç Ceket Markası
Yamaç Ceket Markası için TIKLAYINIZ.

 

Çukur Sena Mont
Çukur Sena Mont için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir