Çukur 44.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 44.Bölüm Fragmanı
Çukur 44.Bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Fragman yayınlaması ile binlerce kişinin merakla izlediği fragman bölümün tam bölümü 26 Kasım Pazartesi günü saat 20.00’da ekranlara gelecektir. Bölüm ile birlikte bu hafta hangi Dizi Kıyafetleri giyilecek görmüş olacağız. Mahsun, Yamaç mahallede olduğunu öğrendiğinden öfkeden deliye dönmüş durumdadır ve ben bu adamı indiririm demektedir. Yamaç’ın mahallede dolaşmayacağını ve kendisinin olan hiç bir şeye el uzatmaması gerektiğini söylemektedir. Tanıtımda ”Onun olanı da geri alırım” sarf ettiği sözlere dikkat çekmiştir. Saadet hastaneye kaldırılmıştır ve ona neler olacağı merak edilmektedir. Yamaç ve Sena’yı Mahsun birlikte görmüştür ve İdris’e, Meliha’nın attığı tokat sonrası sinirlerine hakim olamamaktadır. Mahsun’un yeni bölüm fragmanında çektiği silah heyecanla merak ediliyor.

Yamaç kahverengi mont
Yamaç kahverengi mont için TIKLAYINIZ.

Koçovalı ailesi İstanbul’da bulunan en belalı mahallenin kontrolünü kendi ellerinde tutarlar. Koçovalı ailesi mahalleyi yönetirken kesinlikle uyuşturucu ticaretini ve imaline izin vermemektedir. Koçovalı mahallesinin düzenini yeni bir grubun bu mahalleye göz dikmeleri, bu yasağı kırmaya çalışmaları mahallenin giden mevcut olan düzenini bozar. Çukur yıllar öncesinde başka bir hayat kurmak amacı ile mahalleyi terk etmiş, ailenin pes ettiklerini düşündüğünde, Çukur’da yeni bir dönem başlayacaktır.

Çukur Yamaç Ceket
Çukur Yamaç Ceket benzeri için TIKLAYINIZ.

 

Çukur Dilan Deniz ceket
Çukur Dilan Deniz ceket Academia, Beymen.

 

çukur kıyafetleri
Tam emin olmadık ama benzeri için TIKLAYINIZ.

Şahin Tepesi Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Çukur’u geri bırakarak yıllar önce ailesini bırakmış, yeni bir hayat düşüncesi ile bir hayata katılmıştır. Yamaç’ın karşısına kendi kadar hesapsız, tehlikeli, yaralı ama çok güzel bir kadın olan Sena çıkınca aşkı sonsuza kadar bulduğundan emindir. Hayalini kurmuş oldukları Ölene kadar mutlu olmak istekli Yamaç’ın ailesi ve Çukur’un girmesi hayalini kurmuş oldukları hayatlarını bozmuştur. Sena ile Yamaç’ın ortak hayal kurma hayali çok zor görünmektedir.

Çukur 43.Bölümde Neler Oldu

Çukur 43.bölümü pazartesi akşamı ekranlara gelmiş ve beğeni ile izlenmiştir. Çukur Dizi Kıyafetleri de bu bölümde oldukça dikkat çekmiş ve merak edilmiştir. Vartolu son bölümde eski günlerde olduğu gibi Vartolu Sadettin olarak Çeto’nun istediklerini yapmak için harekete geçmiştir. Çeto’yu hastanede Saadet yerine bulması ona hayal kırıklığına uğratmıştır.

Çukur Sena Kaban
Çukur Sena Kaban için TIKLAYINIZ.          Kazak için TIKLAYINIZ.

 

Çukur Sena Kaban
Çukur Sena Kaban için TIKLAYINIZ.

 

Çukur Sena kıyafetleri
Çukur Sena kıyafetleri için Tıklayınız.

Mahsun ve Çeto onları ele verenleri bulmaya çalışırken, Ersoyu köşeye sıkıştırarak Karakuzuların yapmayı planladığı öğrenmeye çalışmıştır. Yamaç Ersoy’u kullanarak araçta içlerinde altın dolu olan aracı ele geçirir. Bunu bulan ekip zaferlerinden dolayı çok mutludur. Çeto’nun istemiş olduğu ham maddeyi bulmak için Vartolu meşguldür.

Çukur 44.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 44.Bölümde giyilecek olan kıyafet ve markaları sizler ile yeni bölüm ile birlikte güncellemeye devam edeceğiz. Son bölümde hangi kıyafetlerin giyildiğini de yazımızda sunmaya devam edeceğiz.

Çukur Sena siyah Ceket
Çukur Sena siyah Ceket için TIKLAYINIZ.

13 thoughts on “Çukur 44.Bölüm Kıyafetleri

  1. Merhaba, Yamaç Siyah kaban markası People By Fabrika ürün stoklarda göremedik satışını gördüğümüzde yayınlamış olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir