Çukur 45.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 45.Bölüm Fragmanı
Show Tv tarafından Çukur 45.Bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta bölüm fragmanında Cumali ve Yamaç’ın kaldığını sandıkları eve Mahsun’un adamları baskın düzenlemiştir. Celasun’u kanlar için annesinin kapısının önüne bırakılıyor. Çeto’nun tamamen başka bir planı vardır. Çukurda ki tüm çocukları bu sebeple topluyor. Yamaç’ı arayan Cumali Çukurda ki çocukları kimsenin harcamasına müsaade etmeyeceğini söylüyor. Çukur yeni bölüm Dizi kıyafetleri ve markaları da açıklandığında sizlere yazımıza ilave edeceğiz.Tüm Dizi kıyafetleri için sitemizi incelemeye devam ediniz.

Çukur Yamaç Siyah Kazak
Çukur Yamaç Siyah Kazak benzeri Defacto için Tıklayınız.

 

Çukur Yamaç sponsor markalar
Çukur Yamaç sponsor markalar için Tıklayınız.

Çukur 44.Bölümde Neler Oldu?

Çukur 44.Bölümünde Karakuzuları Mahsun toplar ve ” Biz kardeşiz, sırrımızı ele söylemeyiz” sözleri ile birilerinin Ersoy’un cezasının ödemesi gerektiğini söylüyor. Yamaç tarafından vurulan Ersoy ameliyattan çıkar. Onu ziyarete gelen Yamaç yeni bilgiler söylemesini ister. Mahsun ve Çeto kilitli olduğu odaya girer. Saadet’in doğum sancıları başlamıştır. Ersoy’u Çeto ve Mahsun’da hastanede ziyaret eder. Ersoy hastanede aramıza hoş geldin diyerek ona hediye verir.

Yamaç’ın tek başına halletmesinin gerektiğini Vartolu söyler. Yaşanan olayları Yamaç’a anlatır. Ersoy’dan bilgi alan Yamaç, Karakuzuların uyuşturucu yapmaları için ham madde alabileceklerini Vartolu söyler. Mahsun’a hastanede içlerinden birinin konuşmuş olduğunu Çeto söyler. Mesajı aldığını söyleyen Mahsun yanından ayrılır. Vartolu ve Yamaç’ın ham maddeyi Karakuzular’ın temin ettiğini bulabilecekleri yerlerden birini tahmin ettikleri yerlerden biri ile kavga eder.

Çukur Sena hırka
Çukur Sena hırka Noitriko.

Muhteşem İkili Kıyafetleri için Tıklayınız.

İdiris’e mahallede yaşadıkları için bir şeyler yapıp yapmayacaklarını sorar. Buna karşı İdris öfkelidir. Emmi bunun karşısında çaresiz kalmıştır. Emmi İdris’e karşı çaresiz kalmıştır. Onları adım adım takip eden Selimden Öfkesini çıkarır. Meliha’nın yanına İdris gelir. Yaşamış olduğu geçmişindekiler’i olayı anlatır ve ve ben bittim. Ben senin tanıdığın adam değil onun gölgesi olduğunu söyler. Sena ve Yamaç’ın çukurda olduğu haberi Mahsun’a gelir. İdris Meliha ile arasındaki olan bitenden sonra mahalle kahvesine gelir. Meliha’dan duyduklarını düşünür ve çayını içmeden oradan helen ayrılır.

Çukur 45.Bölüm Kıyafetleri

Çukur dizi Kıyafetleri ve dizide yer alan açıklanmış kıyafetlerin markalarını ve fiyatlarını sizlere burada paylaşmaya devam edeceğiz. Yamaç son zamanlarda giymiş olduğu mont çok dikkat çeken ürünlerden olmuştur. Tüm Dizi modası için takip etmeye devam ediniz. Öneri ve yorumlarınızı bekler iyi seyirler dileriz.

Çukur Dizisi Sena Kaban
Çukur Dizisi Sena Kaban için Tıklayınız.

 

Çukur Dizisi Sena Mont
Çukur Dizisi Sena Mont için Tıklayınız.

 

Çukur Dizisi Yamaç Yüzük
Çukur Dizisi Yamaç Yüzük için Tıklayınız

 

Çukur Dizisi Yamaç Mont
Çukur Dizisi Yamaç Mont için Tıklayınız.

4 thoughts on “Çukur 45.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir