Çukur 46.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 46.Bölüm Fragmanı

Çukur 46.Bölüm Fragmanı yayınlandı. İdris oğullarına yeni bölümde çok sert tepkisini dile getiriyor. Cumali ve Yamaç ne uğradığını şaşırmıştır. İdris ailesinin önemini bastırırken ”Hani aile, nerede Koçavalılar? der. Onların ailesi yok, sizinde mi aileniz yok sözleri ikilinin kalplerine ok gibi acıtarak saplanmıştır. Çukur Dizi kıyafetleri yeni bölümü ile sitemizde yer almaya devam edecektir.

Çukur Sena Kazak
Çukur Sena Kazak için Tıklayınız.

Çukur 45.Bölümde Neler Oldu?

Show Tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden olan Çukur son bölümü ile herkesi ekrana bağlamaya devam etti. Geçen hafta yayınlanan Çukur 45.Bölümünde Saadet’i kucağında bebeği ile gören Salih tekrardan geçmişe döner. Salih ilk hamilelik haberini aldığı gün aklına gelmiştir. Şimdi ise bebeği doğmuştur. Saadet, Salih’in kucağını oğlunu verir. Salih oğlunu öpüp koklamaya doyamadan Çeto’nun adamları onun elinden tutup çocuğundan ayırır.

Cumali ve Yamaç’ın kaldıkları eve Karakuzular ve Mahsun eve baskın yaparlar. Odada yatan kişileri kurşun yağdırmaya başlarlar. Kurşun yağdırdıkları kişiler Karakuzulardır. Yamaç’a bu haberi Celasun vermiştir. Karakuzulardan bir kaç kişi Yamaç’ı takip etmektedir. Alt geçitte onu sıkıştırırlar. Yamaç’a ellerini kaldırtır. Kemal ve adamları oradan geçtiği sırada adamları etkisiz hale getirirler. Etkisiz hale getirmiş oldukları adamları oradan alıp kendi yataklarında yatırırlar. Vurmuş olduğu bütün adamlar onların kendi adamlarıdır.

Celasun Öldüresiye Dayak Yer

Celasun, Mahsun onları anlamaya çalıştığı sırada dışarıda beklemektedir. Bekleyen Mahsun sinirden çıldırmıştır. Öfkeyle dönen Mahsun o sırada Celasun’u köşede gizlenirken görür. Onu alarak hemen oradan uzaklaşırlar. Seviçnli olan Salih eline aldığı lokumu yoldan geçenlere ikram eder. Celasun’dan neler olduğunu öğrenmek isteyen Mahsun ellerinden tavana bağlayarak döver. Celasun’a kardeşim senin yüzünden oldu diyerek her şeyi anlatmasını söyler. Suçu olmadığını söyleyen Celasun buna inandıramaz.

Şahin Tepesi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Celasun’un dövüldüğü yere Vartolu gelir. Çeto’ya karşı artık Celasun’a karşı yapılanlardan dolayı sabrının taştığını söyler. Çeto’yo karşı silahını uzatmıştır fakat Saadet onların elinde olduğunun bir şey yapamamaktadır. Celasun’a uyuşturucu için ihtiyacı olduğunu, bu işi yapabilmek için ona ihtiyacı olacağını söyler.Yamaç ve Cumali, Karakuzulardan yedikleri baskından sonra evsiz kaldıktan sonra metruk olan bir binada kalırlar. Vartolu’yu sabah uyandıran Yamaç konuşmak istediğini söyler. Karakuzuların yaptıkları baskından dolayı onun Vartolu’ya nerede olduğunu sorar. Vartolu bu durum karşısından şok olmuştur. Vartolu’ya Beraber birlik olmak istediğini söyler.

Yamaç Kosovalı Yüzük
Yamaç Kosovalı Yüzük için Tıklayınız.

Çukur 46.Bölüm Kıyafetleri

Çukur son bölümde Yamaç’ın kabanı çok dikkat çeken ürünlerden olmuştur. Çukur Dizi Kıyafetleri ve markalarını her hafta sizlere araştırıp güncellemeye devam edeceğiz.

Çukur Dizi Sena Kıyafetleri
Çukur Dizi Sena Kıyafetleri için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir