Çukur 47.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 47.Bölüm Fragmanı 

Çukur son bölüm fragmanı olan Çukur 47.Bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm çok özel sahneler ile geliyor. Mahsun ve Çeto’ya Vartolu, içlerinden birinin konuştuğunu söyler. Ersoy bunun üzerine Vartolu’ya tokat atarak anlına silahı doğrultur. Vartolu sık diye bağırır. Tüm bölümlerde giyilen Çukur dizi kıyafetleri ve sponsorları için takip etmeye devam ediniz.

Yamaç Kaban

Çukur 46.Bölümde Neler Oldu?

Çeto’nun laboratuvarına Cumali’nin düzenlemiş olduğu baskının ardından, Vartolu açığa çıkacağını anlamış ve arka kapıdan kaçtığı sırada Celasun ile karşılaşır. Vartolu orada ne işi olduğunu sorduğunda Cumali için geldiğini söyler. Celasun’a kendisinin orada olduğunun nereden bildiğini sorar ve sonra konuşacağız cevabını alır.

Çukur dizisi Ayşe Elbise
Çukur dizisi Ayşe Elbise için Tıklayınız.

 

Çukur Vartolu Sweatshirt
Çukur Vartolu Sweatshirt için Tıklayınız.

 

Çukur Sena palto
Çukur Sena palto Noitriko.

 

Çukur Meliha kıyafet markası
Çukur Meliha kombini kıyafet markası için Tıklayınız.

 

Çukur’da kaçırılmış olan çocukların babası olan Zülfü, Metin’in evine gelir. Çocuklarının kurtarılmasını Metin’e söyler. Kurtaramayacak sa Koçovalı’ları kurtarmasını söyler. Çeto, kaçırdıkları çocuklara sabah kahvaltı maması hazırlar. Çeto’nun hazırladıklarını gören çocuklar masanın üzerindekiler için kendilerinin olup olmadıklarını sorarlar. Çeto masanın üzerindekilerin onların olduğunu söyler ve çocuklar paketleri açtığında içlerinde oyuncakları görürler.
Yamaç’a Ersoy, Karakuzular ve Çeto ile nasıl tanıştığını anlatır. Ersoy’da Çeto ve Mahsun’u Yamaç ister. Celasun ve Cumali onların kaldıkları yere gelir. Geçmişte yaşamış oldukları bir anıyı Cumali, Celasun’a anlatırken Kemal çıkagelir. Kemal’in yanına Cumali gittikten sonra konuşmaya başlar. Çeto Vartolu ile beraber neden iş yaptığını sorar. Bi oğlu olduğunu Celasun’a söyler.

Çukur Sponsorları
Çukur Sena Sarı Kazak markası için Tıklayınız.

 

Çukur Karaca kıyafet markası
Çukur Karaca kıyafet markası için Tıklayınız.

 

Çukur Ersoy Kıyafet markası
Çukur Ersoy Kıyafet kombini markası için Tıklayınız.

Zülfi ile Cumali yüzleşir. Çukur’u alamayacaksınız, Cumali’ye girmeyin der. Cumali ise hepsini kurtaracaklarını ve Çukur’a gireceklerini söyler. Sena’yı Yamaç arar. Yamaç Fikret’ten yardım aldıklarını söyleyince, Fikret’in fark ettirmeden fotoğrafını çekip telefon ile göndermesini söyler. Bunu Sena kabul etmemiştir. Sena’nın telefon ile konuştuklarını Mahsun duyar. Hemen yanına gelir, onunla konuşur. Mahsun bu sırada içeride Aşkın’ı görür ve onun kim olduğunu sorar. Yamaç çocukların kaçırıldığını öğrenir. Eve gelen Yamaç’ı, Cumali kapıda karşılar. Çukur’un çocuklarını Yamaç’a aldıklarını söyler. Yamaç çocukları kurtarmaktan önce başka plan olmadığını söyler.

Erkenci Kuş Kıyafetleri için Tıklayınız.

Vartolu ve Cumali’ye , Yamaç çocukları kurtarmak için yapacakları planı anlatır. Çocukların bulunduğu ve Karakuzuların bulunduğu evi uzaktan izlemektir. Yamaç’ın içini acıtan kaçırılan çocukların ailelerinin, çocukların bulunduğu evden uzaklaştırılmasıdır. Metin ve Kemal çocukların videolarını Cumali ve Yamaç’a göstermiştir ve buda sabırları fazlasıyla taşırmıştır. Harekete geçmek için hemen plan yaparlar.

Çukur 47.Bölüm Kıyafetleri

Show Tv ekranların en çok izlenen dizilerinden olan Çukur’un yeni bölüm kıyafetleri sitemizde yer almaya devam edecektir. Çukur Dizi Kıyafet sponsorları ve fazlası sitemizde eklenmeye devam edecektir.

Çukur Dizisi Sena Kazak
Çukur Dizisi Sena Kazak için Tıklayınız.

 

Çukur Selim Mont
Çukur Selim Mont markası için Tıklayınız.

 

1 thought on “Çukur 47.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir