Çukur 48.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 48.Bölüm Fragmanı

Çukur bu hafta yayınlanacak yeni bölümde Selim ile Cumali karşılaşırlar ve kuçaklaşırlar. Sonrasında Cumali sopa ile onu dövmeye başlar. Kahraman’ın hesabını ona soruyor. Çocukluğunu yaşayamadan ağabeyi olduğunu söyler ve ona sen beni koruyamadın demiştir. Çukur Dizi kıyafet markaları ve fazlası için yazımızı takip etmeye devam ediniz.

Çukur Saadet Kaban
Çukur Saadet Kaban markası görmek için Tıklayınız.

Çukur 47.Bölümde Neler Yaşandı?

Son bölümde Vartolu’nun yaşananlarla ilgi rüyası dikkat çekmiştir. Çeto ve Mahsun’nun otobüsle birlikte getirdikleri çocukların Cumali, Vartolu ve Cumali ailelerine teslim etmelerini seyrederler. Çocuklar evlerine döndükleri için çok mutludur. Karakuzuların durumu çocukların aklında kalmıştır. Operasyon çocuklar ailelerine teslim olduğu sırada başlar. Koçovalılar, Karakuzulara saldırırken Mahsun ve Çeto’yu öldürürken, birçok kişiyi kaybetmiştir. Ölen kişilerin arasında Cumali’de vardır. Bu gördüklerinin hepsini rüya olduğunu gören Vartolu sonra tekrar uyumaya devam eder.

Çukur Sena Kaban
Çukur Sena Kombin markası için Tıklayınız.

Yamaç bu sırada kapıyı çalar. Cumali’ye neler olduğunu sorduğunda, neden böyle bir şey yaptığını anlatır. Asıl amacı Çukur’u sonraki gün yapacağı operasyonda İdirs Koçovalı’ya teslim etmektir. Cumali’ye, babalarının Çukur ile konuştuklarını söyleyerek hatırlatır. Emmi’nin yanına İdris Koçovalı gelir. Emmi’nin alınganlık yaparak gideceğini düşünen İdris, onun gitmemesi için engel olmaya çalışır. Emmi’nin sözleri çok ağırdır. Selim o sırada gelerek kaçırmış oldukları kız ve annesinin öldüğünü söyler. Bu işi kimin yaptığını bulmak için harekete geçmişlerdir.

İstanbullu Gelin Kıyafetleri için Tıklayınız.

Selim annesinin son halini görür ve eve döndüğünde mutluluktan ağlamaya başlar. Cumali’nin davranışlarından dolayı Vartolu’ya Yamaç bir şey olup olmadığını sormaktadır. Medet bu sırada içere gelerek kahve yapığını söyler. Anne ve kızını öldüren kişi bulan İdris, Kayhan adındaki katile insanlarını neden öldürdüğünü sorarak onu öldüresiye döver.

Çukur Aşkın Elbise
Çukur Aşkın Elbise markası için Tıklayınız.

Çukurun çocuklarının teslim etme zamanı Karakuzular için gelmiştir. İdris Koçovalı’nn kahvesinde Mahsun ve İdris çocukları teslim öncesinde yüzük hediye eder. Yamaç, Vartolu ve Cumali bu sırada dışarıda tetikte beklerler. Çocuklar orada ailelerine teslim edilmeye başlanır. Kahvede o sırada doğal kaçağı meydana geldiğinden patlama yaşanır. Vartolu bu durumdan memnundur ve Medet’e aferin sana der. Muhsun ve Çeto patlamadan ucuz kurtulmuştur. Çeto kim bunu yapmıştır diyerek Hamdi’ye sorar. Kimin yaptığını araştırarak bulacaklarını söyler.

Çukur Sena Kazak Markası
Çukur Sena Kazak Markası için Tıklayınız.

Çeto yaşanan bu son olayda Vartolu’yu arayarak yanına hemen gelmesine ister. Yamaç yaşananlara anlam vermeye çalıştığı sırada, kaybolan Vartolu’yu bulup konuşturmaya çalışır. Vatolu olayının kendisinde olduğunu söyleyen Yamaç, ona Veysl ile ilgilenmesi gerektiği söyler. Evde Vartoluyu bulabileceğini düşünen Yamaç’ın karşısına Aliço çıkar. Aliço’ya Vartolunun nerede olduğunu sorar.

Çukur 48.Bölüm Kıyafetleri

Çukur dizisinde yer alan kıyafet ve sponsorları için yazımızı takip etmeye devam ediniz. Vartolu, Yamaç, Sena ve diğer tüm oyuncuların giymiş olduğu  kıyafetleri dizi sponsorları paylaşmaya devam edeceğiz.

Çukur dizisi Ayşe Elbise
Çukur dizisi Ayşe Elbise için Tıklayınız.

 

Çukur Vartolu Sweatshirt
Çukur Vartolu Sweatshirt için Tıklayınız.

 

Çukur Sena kıyafet markası
Çukur Sena kıyafet markası için Tıklayınız.

1 thought on “Çukur 48.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir