Çukur 49.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 49.Bölüm Fragmanı

Show TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden olan Çukur son bölüm fragmanı yayınlandı. Peki dizilere verilen aradan sonra en çok merak eden sorulardan biri olan yeni bölümler ne zaman yayınlanmaya başlayacak? Çukur Dizisi yeni bölüm fragmanın ardından 21 Ocak 2019 Pazartesi tarihinde Çukur 49.Bölüm yayında olacaktır.
Çukur’un yayınlanan son bölümünde Yamaç’ın vurulduğu sahne diziye damga vurmuştur. 21 Ocak yeni bölümü merakla beklediğimiz anları göreceğiz. Vartolu ve Cumali’nin hesaplaşma anları nefes kesecektir. Yeni fragmanda duyduğumuz Kökünde ölüm olanın dalında da ölüm olur! duyulan sözler gerilimi artırıyor.

Çukur Kaban markası Ramsey
Çukur Kaban markası Ramsey

Şahin Tepesi Dizi Kıyafetleri Tüm Bölümler için Tıklayınız. 

Çeto ve Mahsun itikam için geri dönerek ortalığı savaş alanına çevirdiği, Yamaç’a Koçavalıların bunu kimin yaptığını bulmaya çalıştığı fragmanda, Yaşam istediğine emin misin diyen gizemli kişinin kim olduğu merak edilen yeni bölüm yeni hafta ile birlikte artık yayınlanmaya devam edecektir. Dizide konuşulan yeni birimi geldi konuşmalarının cevabını da görmüş olacağız. Çukur Dizi kıyafetleri yeni bölümde giyilen markaları da sizlere paylaşmaya devam edeceğiz.

Çukur 48.Bölümde Neler Oldu?

Çukur duyulan ateş sesleri çok büyük ve yeni bir fırtınaların haberci olacak ve yeni bir dönem başlamaktadır. Çukur’dan beklemedikleri şekilde şok kayıplara uğrayan Karakuzular çıkmak zorunda kalacaktır. Koçavalıların tekrar Çukur’a geri mi döneceğinin cevabı merakla beklenirken, tansiyon hiç düşmeyecektir. Çukur’dan, Karakuzular çıkmış olsa da oraya kimseyi almamak için elinden gelen son güçleri sonuna kadar kullanmaya devam edecektir. Saadet ve bebeğinin, Yamaç yaşadığını öğrenir ve Cartoluya sonuna kadar destek olarak onları kurtarma pahasına her şeyi yapacaktır. Koçavılalar tekrar uzun zaman sonra bir arada olmanın mutluluğunu yaşamaktadırlar.

Çukur Saadet Kaban marka
Çukur Saadet Kaban marka için Tıklayınız.

Yamaç’ın almış olduğu Ersoy da almış olduğu istihbarat ile, Mahsun ve Çeto’yu öldürmek için Ersoy’un yapmış olduğu plan bu ikiliyi beklenmedik bir olaya sürükleyecektir. Çeto ve Mahsun’a Vartolu aralarında köstebek olduğunu söylemesi tansiyonu fazlasıyla yükseltmektedir. Vartolu’nun olan sırrına Aliço’nun yakalamış olduğu ipucu onları yaklaştıracaktır. Karakuzuların elinde Çukur’un çocuklarının olması Cumali ve Yamaç’ı deliye çevirmektedir. Kemal ve Metin’e ikili çocuklar için birlikte harekete geçtiğinde beklenmedik bir sürpriz onları beklemektedir.

Çukur 49.Bölüm Sponsorları

Çukur verilen aradan sonra uzun zaman sonra Pazartesi günü yeni bölümü ile tekrar yayında olmaya devam edecektir. Yamaç’ın vurulduğu dizide heyecanlar doruktayken, sizlerin de merak ettiği Dizi Kıyafetleri yeni bölüm ile birlikte yazımıza ilave olacaktır.

Çukur dizisi Ayşe Elbise
Çukur dizisi Ayşe Elbise markası için Tıklayınız.

 

Çukur Yamaç Ceket
Çukur Yamaç Mont markası için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir