Çukur 50.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 50.Bölüm Fragmanı

Selim Yamaç’ın son anda imdadına yetişerek hastaneye yetişmesine yardımcı olmuştur. Tüm ailenin yüreklerinin ağza geldiği dizinin bu hafta bölümünde neler yaşanacak. Yamaç’ın gözlerini açmış olduğu fragmanda, Sultan oğlunu haberini seviçle vermek için hemen dışarı koşar. O sırada İdris ve Meliha’yı birlikte gördüğünde şoka uğrar. Gözlerini açtığını öğrenen Selim hemen Yamaç’a bunu yapan kişiyi bulmak için yol alır. Yeni bölümde yer alan Dizi Kıyafetleri ve markalarını sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Çukur Aşkın Kaban
Çukur Aşkın Kaban markası için Tıklayınız

 

Dilan Çiçek gri kazak
Dilan Çiçek gri kazak için Tıklayınız.

 

Çukur Sena Kazak
Çukur Sena Kazak markası için Tıklayınız

 

Çukur Yıldız Kaban
Çukur Yıldız Kaban markası için Tıklayınız.          İndirimde !!

 

Çukur Dizisi Sultan siyah kaban
Çukur Dizisi Sultan siyah kaban için Tıklayınız.

Çukur 49.Bölümde Neler Oldu?

Dizilere verilen aradan sonra Çukur 49.Bölüm ile tekrar yayınlandı. Vurulan Yamaç son bir gayret ile kendisini toparlamaya çalışsa da yuvarlanarak dere yatağına düşer. Yamaç’ı Selim bulmaya çalışıyor. Yamaç’ın arabasını ormanlık alanda fark eder. Selim arabasından inerek Yamaç’a seslenir. Selim’in sesini duyan Yamaç ona karşılık vermeye çalışsa da sesi cılız çıkmaktadır. Selim yerde kan izleri fark eder etmez hemen dere yatağına koşar. Kardeşini orada yerde görür. Bilinçsiz olarak Yamaç yerde yatmaktadır. Kardeşini gören Selim Yamaç’ın adı ile haykırır.

Yamaç’ı oradan sırtlayarak arabaya götürür. O sırada ondan dayanmasını ister. Aynı zamanda Vartolu ve Cumali kozlarını mezarlıkta paylaşmaktadır.İkili bıçaklarını çekerek kavga ederler. İdris Koçovalı o sırada onların yanına gelir. İdris’in onlara karşı kavganız bittiyse Yamaç vurulmuş onun yanında durun der. Vartolu, Cumali’ye elini uzatarak yerden onu kaldırır. Her ikisi de kavgayı bırakıp Yamaç’ın yanına hemen hastaneye giderler.

Çukur Sena kıyafet markası
Çukur Sena kıyafet markası için Tıklayınız.

Yasak Elma Kıyafetlerini Görmek için Tıklayınız.

Sultan ana hastanede başka bir kadın ile konuşur. Sena, Sultan’ın Sena ile konuşmalarına misafir olur. Sultan’ı, Yamaç hakkında pişmanlık sözleri için gözyaşları döken Sultan hanımı teselli etmeye çalışıyor. Cumali ve Vartolu hastaneye Yamaç’ın yanına gelmiştir. Cumali hastanede geldiği sırada hemen boynuna sarılır ve annesinin gözyaşlarına dayanamayan Cumali bunu yapanın kim olduğunu bulacağını ve intikamını alacağını söyler. Metin ve Kemal’de hastaneye gelir. Sena’yı gören Kemali, Yamaç’ın sağlık durumunu sorar. Yamaç’ın o durumda kimin bulduğunu Kemal sormaktadır. Selim’i yerde perişan halde gören Sena onu gösterir. İdris’in yanına sabah mezarlığa gelen Metin’e kötü haber vermeye gelmedi diye sorar. Cumali bu sırada Selim’in yanına giderek oraya Yamaç’ın gittiğini nasıl bildiğini sorar. Anlattıklarına inanmayan Selim tekrar aynı soruyu sorar ve Selim çileden çıkmaktadır.

Çukur Dizisi Sena Kazak
Çukur Dizisi Sena Kazak için Tıklayınız

Çukur 50.Bölüm Sponsorları

Çukur dizisi dolu dizgin devam ederken en çok aranan kıyafetlerde Çukur’da aranmaktadır. Çukur Dizi Kıyafet markaları merak edilen ürünleri ve eklememizi istediğiniz ürünleri bizlere yorum kısmından yazabilirsiniz. Eklemediğimiz ürünü bizi göndererek sitemize eklememize yardımcı olacağız.İyi seyirler dileriz.

Çukur Saadet Kaban
Çukur Saadet Kaban marka için Tıklayınız.

 

Çukur Yamaç Mont
Çukur Yamaç Mont markası için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir