Çukur 52.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 52.Bölüm Fragmanı

Karakzuların Çukur’a döneceğini İdris’ten öğrenen, Cumali’nin yeni bölümde sinirlerine hakim olamayacağı, Kemal abisi Metin’e gözyaşlarında hesap sormuş olduğu bölümde Meliha’nın İdris’evermiş olduğu destek dikkat çekmektedir. Yamaç, Çeto’nu karşısına çıkarak, sen bizim kolumuzu kanadımı kırdın ama biz iyileştik der. Biz Çukurdayız der. Koçovalıların mahallede olduğu Çeto ve sen bizim hala ne kadar deli olduğumuzu görmedin diyerek meydan okuduğu yeni bölümde heyecan yükselmiş gözükmektedir.

Çukur 51.Bölümde Neler Oldu?

Yamaç’ın kurban edilmesine Sena izin vermeyeceğini ve kavganın isse onu ilgilendirmediğini söylüyor. Yamaç’ı vuranın kim olduğu bilgisi hakkında Aliço konuşuyor. Melahat ve Sultan karşılıklı yüzleşirler. Yamaç mahallede bayılıyor.

Vurgun Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız

Çukur son bölümde karışır. Çukurdaki, çocuklar birbirlerine girerler. Gelme amaçları Meke’den hesap sormaktır. Vartolu Salih bu arada Ayşe’nin kapısını çalıyorlar. Çeto içeridedir ve ona yardım etmesini Ayşe’den ister. Ayşe kapıyı açıyor ve ona Çetini aradığını söylüyor. Vartoluya karşı Ayşe onu hiç görmemiş olduğunu söyleyerek Vartoluyu kapıdan gönderir.

Dilan Çiçek gri kazak
Dilan Çiçek gri kazak için Tıklayınız

Medet ile birlikte Vartolu Salih, aramaktan vazgeçmeden Çetoyu bulmak için harekette olduğu sırada mahallede bulunan çocukların birbiri ile kavga ettiklerini görür. Vartolu Salih kavgayı sonlandırmak için silahı bir kez ateşleyerek onların kavga etmesini durdurur. Vartolu bundan sonra kimsenin artık kavga etmemesini söylediği sırada Meke ona kafa tutararak sen kimsin der. Vartolu Meke’nin boğazına çıkardığı bıçağı dayar.

Çukur 52.Bölüm Kıyafet Sponsorları

Çukur dizisinde yer alan Dizi Kıyafetleri ve sponsorları için yazımıza ürünleri eklemeye devam ediyoruz. Önerdiğiniz kıyafetleri mail olarak ve yorum olarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

 

Çukur Sena Kazak
Çukur Sena Kazak markası için Tıklayınız

 

Çukur Yıldız Kaban
Çukur Yıldız Kaban markası için Tıklayınız. İndirimde !!

 

Çukur Aşkın Kaban
Çukur Aşkın Kaban markası için Tıklayınız

 

3 thoughts on “Çukur 52.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir