Çukur 54.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 54.Bölüm Fragmanı

Aş evine gelen Mahsun, Sultan’in karşısına çıkarak ‘’ Yalnız Çukur’un insanı gelmez buraya. Kimsesiz, yalnız, sokakta kalan…”sözleri ile Mahsun’un öfkelenmiş olduğu tanıtımda yeni bölümü ile geliyor. Salih’de bunu duymuş ve aş evine koşarak geliyor. Mahsun Salih’i, Saadet ile tehdit ediyor. Veysel’i karşısında gören Saadet’in korku dolu hareketleri dikkat çekmektedir. Salih yeni bölümde gözü dönmüştür ve kurşun yağdırmaktadır. Çukur Kıyafetleri için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Çukur Damla Trençkot
Çukur Damla Trençkot incelemek için Tıklayınız

 

Çukur Sanem Kaban
Çukur Sanem Kaban markası için Tıklayınız

Çukur 53.Bölüm Son Bölümde Neler Oldu?

İdris’i Çukur’a dönmesi için Aliço ikna ediyor. İdris uzun zaman sonra takım elbisesini giyer ve Çukur’da onu tekrar bağrına basar. Hakimiyeti tekrar eline almak isteyen Koçovalılar harekete geçer. Vartolu ve Cumali’nin kurtarmış olduğu Yücel, Koçovalılar’ın elinde olan en büyük kozdur. Çeto’nun geçmişi onu zor durumda bırakıyor. Karakuzu ve Koçovalıların kapışması heyecanı dorukları çıkarmıştır.

Çukur Sena Kazak
Çukur Sanem Kazak markası için Tıklayınız

Aliço sabah olur ve uyanır. Uynanır uyanmaz gözleri İdris’i arar. O sırada İdris banyoda traş oluyor. Ardından İdris takım elbisesini giyer. İdris ve Aliço mahalleye dönüyor. Çukur’da İdris’i görenler ona sevgi gösterisinde bulunarak alkış eşliğinde elini öperler. İdris’de Aliço’ya dönerek ‘’ Ne diyorsun Aliço oldu mu? Diyerek sormaktadır. Çok sevinen Aliço oldu amca diyerek cevap verir. Yamaç ve Diğerleri kahvede oturan çocukların ‘’ İdris baba Çukur’a döndü’’ sesleriyle birlikte karşılamak için dışarıya çıkıyorlar.

Vurgun Kıyafetleri için Tıklayınız.

Sultan’ın Çukur’a dönmesi ile yalnız kalan İdris yemek hazırlıyor. O sırada kapı çalmaktadır. Kapıya gelen Aliço’dur. Aliço, ona vermiş olduğu sözü söyler. Aynı anda Karakuzular ve Çeto Çukur’da dır. Çeto ve Yamaç’a hazırlanın çok eğleneceğiz. İdris’e ‘’ Aile neredeyse ev orasıdır’’ diyen Aliço sözünü hatırlatıyor. İdris’in ‘’benim evim burası’’ dediği sözlerden sonra geri dönmesini ister. İdris ile tanışmış olduğu günü bu arada Aliço onu Çukur’a davet etmesinden bir çok şeyleri hatırlar. Hatırladığı en önemli şey ona vermiş olduğu söz.

.

Çukur Dizisi Sultan siyah kaban
Çukur Dizisi Sultan siyah kaban markası için Tıklayınız

Çukur 54.Bölüm Kıyafet Markaları

Çukur dizisinde giyilen kıyafet markalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Dizi Kıyafetleri ve sponsorları için sayfamızı takip etmeye devam ediniz.

Dilan Çiçek gri kazak
Dilan Çiçek gri kazak markası için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir