Çukur 57. Bölüm Kıyafetleri

Hayranı olduğunuz dizinin yeni fragmanı yayınlandı. Sizlere en özel bölümleri sunan dizinin merak dolu yeni bölüm fragmanını daha yakından inceleme zamanı. Fragmanda gördüğümüz ” Bir ziyareti hak ettiniz.” repliği dikkatleri üzerine çekti. Her bölümünde silah seslerinin adeta şelale gibi aktığı dizide, yürekler ağızlara geliyor. Show TV ekranlarında yayınlanan 56. bölümün ardından yayınlanan 57. yeni bölüm fragmanı da hemen ilgi odağı olmayı başardı. Peki, 57. yeni bölümde bizleri neler bekliyor? Herkesin merak konusu oldu. Evet,merakla beklediğimiz Çukur dizisinin 57. bölümü için Pazartesi günü saat 20.00’de görüşmek üzere…

Çukur Sena kırmızı ceket
Çukur Sena kırmızı ceket için Tıklayınız.

Çukur 57. Bölüm’ünde Neler Olacak?

Çeto’nun en yakın adamı olan Mahsun ile yollarını ayırmıştı. Bu durumdan sonra da yalnız kalmıştı. Düşman pusuda bekliyordu. Cumali, bunu fırsat bilerek hain bir plan yapmaya koyuldu bile. Çeto’nun sırlarını bilen Meke, onu çok zor durumda bırakacaktı. Şimdi, Çeto ne yapacağını düşünüyor. Ve sürpriz bir düğün olacak. Bu düğündeki olaylar nedeni ile gerginlikler artacaktı.

Çukur Sena Kazak
Çukur Sena Kazak markası için Tıklayınız

 

Çukur Sanem Kaban
Çukur Sanem Kaban markası için Tıklayınız

Kardeş Çocukları Dizi Kıyafetleri İçin Tıklayınız.

Cumali, sürpriz bir evlenme teklifi eder Yıldız’a. Bu şok tekliften sonra Yıldız’ın ağzı kulaklarındaydı. Mutluluğu yüzünden okunuyordu. Dizinin devam edecek yeni bölümünde yer alacak özel gelişmelerini daha yakından takip etmek için dizinin yayınlandığı günü kaçırmayınız. Çukur Dizisi 57. bölüm yeni görüntüleriyle sizlerle buluşuyor.

Dilan Çiçek gri kazak
Dilan Çiçek gri kazak markası için Tıklayınız

Çukur 57. Bölüm Sponsorları

Çukur Kıyafetleri ile modanızı siz de oluştururken ilham alabileceksiniz. Aslında ne kadar da ilgi çekici bir durum, sevdiğiniz oyuncunun tüm kıyafetini inceleyebiliyorsunuz. Özellikler sizler için hazırlanan kıyafetlerin birebir ürün bağlantıları ile beğendiğinize çok kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Keyifli bir seyir yaparken aynı zamanda yazımızda bulduğunuz kıyafetler ile daha da eğlenceli bir durum sizleri bekliyor olacak. Siz de kim ne giymiş diye merak ediyorsanız, doğru adrestesiniz. Tüm dizilerin özel kıyafetleri için dizikiyafetleri.net adresini takip edin. Şimdi, tüm kıyafetleri daha da yakından incelemenin zamanı geldi.

Çukur Damla Trençkot
Çukur Damla Trençkot incelemek için Tıklayınız

 

Çukur Dizisi Sultan siyah kaban
Çukur Dizisi Sultan siyah kaban markası için Tıklayınız

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir