Çukur 58.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 58.Bölüm Fragmanı

Çukur 2. Sezonu ile dolu dizgin devam ederken Çukur 58.Bölüm fragmanı yayınlandı. Babasının kanıyla bankta oturan Mahsun, onun arkasından gelen bilinmeyen birisi silahını ateşliyor. Mahsun’un ölümünü gözyaşlarında kalan Çeto bu ölümü sebebini Koçovalıları sorumlu tutar. Çeto Koçovalarının soyunu kurutmak adına intikam ile birlikte yemin ediyor. Yeni bölüm ile birlikte Çukur Dizi Kıyafetleri yazımıza eklemeye devam edeceğiz.

Çukur Damla Siyah Askılı Dantel Bluz
Çukur Damla Siyah Askılı Dantel Bluz incelemek için tıklayınız

Çukur 57.Bölümde Neler Oldu?

Yat ilgili araştırma için Metin’e talimat veren Yamaç, yatın sahibinin Baykal gözükmesi üzerine büyük şaşkınlık yaşıyor. Koçovalalıların düğününü kana bulayıp basamak isteyen Çeto planı ile faka basıyor. Karakuşlar kıyasla gazın tamamen salona yapılmasından dolayı zor anla yaşıyor. Baygın vaziyette Çeto’yu, Mahsun görüyor. Kalk kardeşim diye seslenir. Mahsun onu kendine getirmek için sarsıyor. Temsilden hemen yardım istiyor. Baraber onu sırtlayıp dışarıya çıkarıyorlar.

Çukur Sena Deri Ceket
Çukur Sena Deri Ceket incelemek için tıklayınız

Nikahtan sonra Ulaç kızı Damla’ya üzgün hallerinin üzerine bakamayacak mısın yüzüme diye soruyor. Damla mutlu musun diyerek isteğin oldu diyerek karşılık veriyor. Bunun üzerine senin içi  dese de kızı ona asıl senin için der ve arkasını dönerek içeri girer. Bu işin bu şekilde olmasını Cumali, Damlaya ben istemedim de ona sonrası için gerçeği kendisi açıklar . Evden ayrıldıktan sonra Yıldız’ın yanına gider.

Çukur Sena kırmızı ceket
Çukur Sena kırmızı ceket incelemek için tıklayınız

Yasak Elma Kıyafetleri için Tıklayınız

Kemale yarın gerçekten Baykal’ın üzerin olup olmadığını Yamaç sorar. Çeto’nun da sürekli görüştü gizemli kişi ile Ulaç da görüşür ve onun arabasına binerek vermiş olduğu sözü el sıkışarak tuttuğunu ve sırada onu hangi görev beklediğini sorar.

Kemal ve Metin ile birlikte olan Kemal, Baykal’ın kendi mekanına gidiyor. Daha önce yakıp yıkmış oldukları mekanın nasıl bu kadar erken eski hale geldiğini Kemal hayret eder. Yamaç ve yanındaki adamlarının geldiği haberi o gizemli kişiye verilir. Baykal Meke ve Celasun yatının bulunmuş olduğu limana giderler. Yata çıkan Selim orada Salih’i görür ve buna çok şaşırır. Daha önceden çok gelmiş ama Salih orada Baykal’ı bulamamıştır.

Çukur 58.Bölüm Dizi Sponsorları

Çukur dizisi dolu dizgin devam ederken oyuncuların giymiş olduğu kıyafet markaları da merakla aranmaktadır. Yamaç Kıyafetleri erkek oyuncularda en çok dikkat çeken kıyafetlerden olmaktadır.Çukur Dizi Sponsorları ve Çukur Dizi kıyafetleri için sayfamızı takip etmeye devam ediniz.

Dilan Çiçek gri kazak
Dilan Çiçek gri kazak markası için Tıklayınız

 

Çukur Yamaç Kazak
Çukur Yamaç Kazak incelemek için tıklayınız

 

Çukur Giyim markaları
Çukur Giyim markaları incelemek için tıklayınız

 

Çukur Sena Mavi Ceket
Çukur Sena Mavi Ceket markası Noitriko

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir