Çukur 59.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çukur 59.Bölüm Fragmanı

Çukur 59.Bölüm Dizi Kıyafetleri merakla beklenirken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Karakuzular dan kurtulmanın sevincini Koçovalılar yaşadığı sırada Sena’nın ortadan kaybolmuştur. Yamaç bu durumu öğrendiğinde darmadağın olduğu sırada Selim’in sözleri onu öfkelendiriyor.

Çukur Mahsun Yüzük markası
Çukur Mahsun Yüzük incelemek için tıklayınız

 

Çukur Sena pijama takımı
Çukur Sena pijama takımı için Tıklayınız.

Çukur 58.Bölüm Özeti

Mahsun’un öldüğünü söyleyen Çeto bunun sebebi de Koçovalılardır diyor. Çeto Koçovalıların soyunu kurutmaya kararlıdır, onlara Karakuzular ile saldırıyor. Çeto’nun Koçovalılara saldırmasından dolayı İdris Çukur’da bulunanlardan yardım ister. Selim ve Sena, Mahsun’un babasını Aliço’nun yardımı sayesinde buluyor. Mahsun’u kaybetmek istemeyen Çeto, bunun Selim ve Sena’nun yaptığı bir oyun olduğunu ona söylüyor. Gerçek mi oyunmu olduğunu Mahsun öğrenmek istiyor. Hemen babasını evine gidiyor. Sena ve Selim babasının evinde arabada otururken kendi gözleriyle gördüğünden onun için artık şüphe kalmamıştır.

Çukur Sena yeşil pantolon
Çukur Sena yeşil pantolon ve ceketi Bershka, incelemek için Tıklayınız.

 

Çukur Dizisi Meliha kımızı gömlek
Çukur Dizisi Meliha kımızı gömlek Ventiup.

Çukur Sponsorları

Ormanlık alana giden Mahsun banka oturur. Ellerinde ise babasının kanı vardır. Mahsun yanına yaklaşan kişi arabadan silahını alarak onun kafasına silahı dayar. Remiz bu sırada Çeto’nun yanındadır. Kadir’i Mahsun’un öldürdüğünü söyler. Çeto ise bu öğrenmiş olduklarına inanamıyor ve yere yığılıyor. Fenalık geçiren Çeto Mahsun ölemez diyor. Remzi, Çeto’nın yanından gittikten sonra meçhul kişinin yanına gelerek ona dediği işi yaptığını söyler. Karakuzular da Çeto’nun yanına gelir ve olup bitenleri anlamaya çalışır. Ne olduğunu sorduğunda ise Mahsun’un öldüğünü ona söyler. İntikam yeminin Koçovalılar dan almak için eder.

Kardeş Çocukları Dizisinde Giyilen Kıyafetler için Tıklayınız 

Mahsun, Selim ve Sena’nı ayrılmalarından sonra babasına evine giderek kapıyı çalıyor. Babası onu gördüğüne ve geldiğine çok mutlu olur. Mahsun ise babasını bıçaklıyor. Neden diyerek soran babasının sözlerine karşılık sen biliyorsun der fakat o sırada annesi gördüğünde gerçek babasının Kadir olduğunu o an alıyor. Kadir gözyaşları içinde kalarak ona yardım etmek iste de Kadir olduğu yerde can veriyor. Kadir’in öldüğünü gören Mahsun’un annesi gözyaşları içinde feryat eder. Teselli etmeye çalışsa da onu yapacak gücü yoktur. Oradan annesini gözyaşlarında bırakarak oradan ayrılır. Onu uzaktan takip eden meçhul kişi peşinden gidiyor.

Çukur Damla Siyah Askılı Dantel Bluz
Çukur Damla Siyah Askılı Dantel Bluz incelemek için tıklayınız

Meliha oğulları birlikte pazara çıkmış olan İdris’i arıyor. Evde birilerinin olduğunu Meliha söyler. İşi çıktığını söyleyen İdris onların yanından ayrılıyor. İntikam almak için Karakuzular harekete geçer. İdris’in evi artık gözaltındadır. Ne olduğunu İdris sorar. Ona Meliha neler olduğunu anlatır. Onu evine Meliha ile birlikte girer. Evdeki bütün odaları her yeri kontrol ettikten sonra Meliha’yı içeri alır. Bu sırada Karakuzular göz hapsine herkesi almış durumdadır.

Çukur Sena Deri Ceket
Çukur Sena Deri Ceket incelemek için tıklayınız

Çukur 59.Bölüm Kıyafet Markaları

Çukur 59.Bölüm Dizi Kıyafetleri ve marklarının yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı çıktı. Dizide özellikler güze ve yakışıklı oyuncular Dizide giyilen kıyafetler dikkat çekmektedir.  Çukur Dizi sponsoru ile birlikte izlere bunları sunmaya devam ediyoruz.

Çukur Sena kırmızı ceket
Çukur Sena kırmızı ceket incelemek için tıklayınız

 

Dilan Çiçek gri kazak
Dilan Çiçek gri kazak markası için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir