Çukur 9.Bölüm Kıyafetleri

Çukur 9.Bölüm Kıyafetleri arasında ne var diye göz atmak gerekirse güzel Sena Koçovalı kıyafetleri favori oluyor bu bölümde.Çukur 10.Bölüm Sena Kıyafetleri arasında; Senanın gümüş gri deri montıu, siyah botları haki yeşil trençkotu, Senanın gri hırkası, siyah kabanı kolye ve çantası Çukurun favorisi yapıyor Sana Koçovalıyı.

Çukur 10.Bölüm Kıyafetleri için Tıklayınız

Çukur 9.Bölüm konusu ise haftalardır gizemi ile izleyicisinin ekranlara bağlayan son zamanların fenomeni Vartolu yine sahnede.Son bölümlerde Vartolunun zayıf yönleri aranmıştı ve genç ve yakışıklı mafya babasının Mihriban şarkısı ile ağlamasına kimse anlam verememişti. Kim bu mihriban Vartolu bu şarkıyı duyunca neden ağlıyor bilinmiyordu ama Çukur 9.Bölümde büyü bozuluyor. Meğer Mihriban Vartolunun annesiymiş. Annesinin mezari başında 5 yaşındaki çocuk gibi otup yas eden vartolu bu akşam hepimizi ağlatacak görünüyor. Kimse isteyerek kabadayı olmaz dedirtecek bir bölüm ile Çukur 9.Bölümde Vartolu nefret duvarlarına bu akşamda bir tuğla ekleyip duvarlarını örmeye devam edecek görünüyor.

Vartolu kıyafetleri çok ilgi görüyor ama sponsorları ile ilgili net bir bilgi yok bu sebeple araştırmalar devam ediyor. Fakat Vartolunun kolyesi bulundu.

Vartolunun kolyesi
Vartolunun kolyesi  Bendis ürünü görmek için tıklayınız

Varolu Tesbih Bendis

Yamaç yakışıklı ve karizmatik romantik ve güzel kalpli bir genç adamın çukura düşüpte temiz kalınmayacağının örneği Yamaç da silah düşürmez oldu elinde ve Sena ile araları iyice bozuşan Yamaç ellerini kirletecek mi? Senayı kaçıranların cezasız kalmayacağı Çukur 9.Bölümde çok çok ilgi gören Yamaç yüzüğü sizlerle.

 

Yamac kocovali yuzuk
Yamac kocovali yuzuk Bendis ürünü görmek için tıklayınız

Çukur 9.Bölüm Kıyafetleri arasında Yamaç’ın giydiği kot ceket ve bileklik, Yamaç Koçovalı siyah kaban ve siyah balıkçı yaka kazak, botları hangi marka? Çukur 9.Bölüm  Sultanın giydiği siyah elbise ve gri hırka ile Nedretin gri hırkası öne çıkıyor. Tüm Çukur dizi kıyafetleri ve Çukur sponsorları araştırılıp yazımıza eklenecektir. Bu sebeple sürekli güncellenen size sık sık giriş yapmanızı rica ederiz. Sormak istediklerinizi yorumdan iletebilirsiniz yada mail atabilirsiniz.

 

Çukur 9.Bölüm Kıyafetleri

Cukur 9 Bolum Sena Gumus rengi ceket
Cukur 9 Bolum Sena Gumus rengi ceket Vero Moda ürünr göz atabilirsiniz

 

Cukur 8 Bolum Sena gri hirka
Cukur 8 Bolum Sena gri hirka Ontriko 

 

Vartolu deri ceket
Vartolu deri ceket Zara 260TL

 

 

Cukur 8 Bolum Sena siyah pantolon
Cukur 8 Bolum Sena siyah pantolon Ekol ürünün incelemek için tıklayınız

Resimdeki gömlek Vero Moda ürüne göz atabilirsiniz

Resimdeki kazak Vero Moda incelemek için tıklayınız

Çukur 9.Bölüm Fragmanı

 

5 thoughts on “Çukur 9.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir