Çukur Dizisi Beyaz Perdede!


Çukur Dizisi Film Oluyor!

Çukur Dizisi Beyaz Perdede! Yoğun izleyici talebi üzerine film yapımına başlanması kararı alındı. Çukur dizisi Show TV ekranlarında tam 3 sezondur seyircisi ile buluşuyor. Bu hafta da 3. sezon 26. yeni bölümü Show TV ekranlarında sizlerle olacak. Uzun yıllardır takip edilen Çukur dizisi seyircisinin her zaman beğenisini kazanmıştır. Çukur dizisi, temelinde bir mafya- aile konularını işleyen dram türüdür.

Çukur dizisinin en son yayınlanan 3. sezon 26. bölümünde, Yamaç ağabeyleri ile arasında var olan sorunları çözebilmek adına Vartolu’dan akıl alır. Bu akıl danışma sonucu Yamaç, eski bir dosttan yardım isteyecek. Ancak; Yamaç, Cumali ve Selim’den beklenen tepkiyi bulamamıştır. Beklenen çözümler bulunamayınca, kendi işlerini kendileri halletmeye karar verirler. Vartolu, olaylar karşısında elinden pek de bir şey gelmeyecek. Çünkü; kendisi hala hapishanedeydi. Görüştüklerinden kimsenin haberi olmayan Azer ve Karaca artık bir karar vermek zorunda kalacaktır. Akın da bu arada şansını deneyerek Songül’e bir adım yaklaşacaktır. Diğer yandan Koçavalılar, sorunlarını çözmeye çalışırken diğer yandan da yeni düşmanları olan Arık Böke Erdenet hakkında yaptıkları araştırmaları sonucu elde edilen bilgiler oldukça merak konusu olacak.

Çukur Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Çukur Filmi Başrol Oyuncuları

Çukur Dizisi Beyaz Perdede!

En başta da haberini verdiğimiz Çukur filmi, dizi takipçilerinin yoğun ilgisi üzerine yapılacaktır. Peki, Çukur filmi için başrol oyuncuları kimdir? İlk olarak  Vartolu Sadettin olan karakterimiz yani, Erkan Kolçak Köstendil. Diğer başrol oyuncusu ise Medet karakteri yani, Mustafa Kırantepe oynayacaktır. Çukur filmi 2020 yıl sonunda vizyona gireceği öğrenildi.

Çukur Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Çukur Dizisi Beyaz Perdede!

Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu): 16 Ocak 1983 yılı Bursa doğumludur. Eğitim hayatında liseyi Bursa Atatürk Lisesi’nde okumuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Erkan, birçok tiyatro, film ve dizilerde farklı karakterlerde rol almıştır. Kendisi birçok başarıya da imza atmıştır. İlk olan Facebook dizisi Mukadderat’ı yazmıştır. Aldığı ödüller de başarısını gösteren diğer özellikleridir. En çok patlamasına yardımcı olan dizi Ulan İstanbul ile oldukça dikkatleri üzerine toplamıştır. Burada Karlos karakteri olarak rol almıştı. Oyuncu arkadaşlarından Şebnem Bozoklu ile büyük uyum yakalayan ikili, söyledikleri şarkı sayesinde daha da ön plana çıkmışlardı. Şarkının videosu Youtube kanalında seyirci tarafından milyonlarca izlenmiştir.

Mustafa Kırantepe (Medet): Tiyatrocu ve oyuncu, 1979 yılı İzmir doğumludur. Eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 2003- 2010 yılları arasında seslendirme çalışmaları yapmıştır. Birçok dizi, sinema ve tiyatroda rol almıştır. Şu an Çukur dizisinde Medet karakterine hayat vermektedir.

xhamster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir