Çukur Dizisi Final Mi Yapacak?


Çukur Dizisi 4. Sezonda Final Mi Yapacak?

Çukur Dizisi Final Mi Yapacak? Birçok söylentiler ardından herkesin ortak düşüncesi olan bu soru kafaları karıştırmıştı. Peki, Çukur Dizisi 4. sezonla final mi yapacak? Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları saat 20.00’de yayınlanan dizinin şu an ekranlarda tekrar görüntüleri verilmekte. Çukur dizisi, temel olarak bir mafya dizisi olabilir ancak kendi içerisinde bağlı olan aile yapısını da bizlere anlatmaktadır.

Başrollerinde yer alan Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Nejat İşler ve Perihan Savaş gibi usta isimlerin de yer aldığı dizi çok popüler şekilde takip edilmektedir. Her hafta reyting rekorlarını en üst seviyelerde kapatmayı başarıyordu. Fenomen dizimiz Çukur, 4. yeni sezonu ile devam etmeyi planlıyor. Ancak; bu 4. sezon son sezonu olabilir. Dizinin yeni sezon çekimleri Ağustos ayında başlayacağı bilgisi geldi.

Öncelikle Çukur dizisinin final kararının, önemli karakterlerinin art arda öldürülmesi ile sıkça akla gelen sorulardan biri oldu. Aras Bulut İynemli’nin, Rıza Kocaoğlu’nun doğum günü kutlamasında yaptığı 10 bölüm ardından sezon finali verecek açıklaması tamamen final verecek olarak yayınlanmıştı. Aslında doğru olmayan bir yorum olarak sosyal medyada haber yayıldı. Çukur dizisi sezon finali vermiştir ve 4. yeni sezonu ile önümüzdeki ay çekimlerine devam edecektir. Fenomen dizimizin bittiği haberlerine biz de çok üzülmüştük ancak, pandemiden dolayı dizilerdeki büyük ara ile maalesef Çukur dizisi de ara vermek zorunda kalmıştır. Ama sevilen dizimiz yeni sezonda bizlerle olacak.

Çukur Dizisi 4. Yeni Sezon

Çukur dizi kıyafetlerinin de yazımız içerisinde sizler ile buluşacağını hatırlatmak isteriz. Daha fazla Çukur dizi kıyafetleri için incelemenin tam zamanı. Ve diğer tüm dizi kıyafetleri için hepsini inceleme fırsatı sizlerle. Genel olarak sizlere yayınlanan yeni bölümün ardından giyilen dizi kıyafetlerini burada inceleyebilmeniz için hazırlıyoruz. Birebir görsel bağlantılarını tıkladığınızda ise beğendiğiniz ürün karşınızda olacak. Sizler için hazırladığımız görsellerle en kolay ve en hızlı şekilde aramalarınızın cevabını burada bulacaksınız. Diğer tüm dizi kıyafetleri için ana sayfamızı takip edebilirsiniz. Şimdilik yeni haberler için devam edelim siz de takipte kalın görüşmek üzere…

 

konulu porno

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir