Çukur Sponsorları

Çukur Dizisi Show Tv ekranlarının en sevilen diziler arasında yerini almaktadır. ve dizide yer alan kıyafet markaları her hafta fazlasıyla dikkat çekmektedir. Dizide yer alan oyuncular arasında son zamanların en dikkat çeken oyuncularından olan Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz yer almaktadır. Sinan Öztürk’ün yönetmenliğini yapmış olduğu dizinin konusu çok tutulmuştur.

Çukur Sena Kabanı
Çukur Sena Kabanı için Tıklayınız.

Çukur Dizisinde Yer Alan Oyuncular

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Alperen Duymaz, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Öner Erkan, Nebil Sayan, Saygın Soysal gibi çok güçlü bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Çukur Dizi senaryosunu Gökhan Horzom yazmıştır.

Çukur Yamaç Mont
Çukur Yamaç Mont markası için Tıklayınız.

Aras Bulut İynemli: 25 Ağustos 1990 İstanbul doğumludur. Dizinin başrol oyuncularında Yamaç karakteri, ilk olarak ekranlara Patos reklamı ile gelmiştir. Öyle Bir geçer ki dizisinde ilk dizi deneyimini yaşayan oyuncu daha sonra büyük beğeni kazanmış ve bununla birlikte yıldızı parlamıştır.

Dilan Çiçek Deniz: 28 Şubat 1995 Sivas doğumlu güzel oyuncu üniversite okuduğu dönemde bir güzellik yarışmasına katılmış ve burada ikinci olmuştur. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde ilk deneyimini yaşamıştır. Çukur dizisinde Sena karakterini canlandırmaktadır.

Erkan Kolçak Köstendil: 16 Ocak 1983 Bursa doğumludur. Üniversitede tiyatro bölümü okumuştur. Öğrencilik yıllarında tiyatro oyunlarında yer almaya başlamıştır. Ulan İstanbul dizisinde başrol oyuncu olarak yer almıştır. Çukur Dizisinde Vartolu karakterini canlandırmaktadır.

Çukur Saadet Kabanı
Çukur Saadet Kabanı için Tıklayınız.

Çukur Dizi Sponsorları

Çukur Dizisi Sponsorları yer alan markaları yazımızın sonuna eklenmiştir. Markalara direkt olarak gidebilirsiniz. Çukur Dizi konusu, İstanbul’un Çukur Mahallesi Koçovalı ailesinin elindedir. Koçovalı ailenin kendine göre bir kuralları vardır. En önemli kurallarından biri de uyuşturucu yasağıdır. Çukur mahallesinde uyuşturucu satışı ve üretimi yapılmaz.Çukur mahallesine yeni dahil olan grup bu yasağı delmek için ısrarla kararlıdır. Uyuşturucu üretimi için öncelik olarak Koçovalı ailesiyle anlaşma yoluna girerler fakat bunda başarılı olmazlar. Aileye saldırılar. Koçovalılara diz çöktürdüklerini düşündürdükleri sırada düşünmedikleri bir gelişme yaşanır. Yamaç yarını düşünmeyen kendisi gibi yaşamaya çalışan bir genç adamdır.Kendisi kadar yaralı bir kadın olan Sena ile taşınır.

Çukur Dizisi Sena Kazak
Çukur Dizisi Sena Kazak için Tıklayınız.

 

Çukur Vartolu Polor
Çukur Vartolu Polor için Tıklayınız

 

Adl logo    Altınyıldız logo    defacto logo    mango logo    mudo logo

mavi logo    ipekyol logo    trendyol logo    beymen-logo    NineWest logo

nike logo    Forever new logo    bendis takı logo    Koton Logo    colins logo

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir