Dip Dizi Kıyafetleri

Puhu TV’de akrana gelecek olan Dip Dizi Kıyafetleri dizi başlamadan konuşulmaya başladı bile. Baş rollerinde Berrak Tüzünataç, Neslihan Atagül ve İlker Kaleli oynarken tanıtım filminde bile büyük yankı uyandıran Dip dizisi çok konuşulacak ve kendinden bahsettirecek görünüyor.

Dip Dizi Kıyafetleri

Birbirinden güzel iki kadın oyuncu daha önceki yer aldıkları projede kendilerinden ve Dizi Kıyafetlerinden oldukça söz ettiren Neslihan Atagül Kara Sevda Nihan Kıyafetleri ve Berrak Tüzünataç Fi Dizisi Özge Kıyafetleri ile uzun süre Dizi modasının gündeminde yer almayı başarmıştı ve kendiden söz ettiren bu iki güzel kadının Dip Dizi kıyafetleri merak konusu. Heyecanla izleyeceğiniz Dip aynı zamanda kıyafetlerini şimdiden araştırmaya başladık ve sürekli yazımızı güncelliyor ve sizler ile paylaşıyor olacağız.

Dip Dizisinin Konusu

İstanbul Emniyet’e bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan İlker Kaleli’nin canlandırdığı Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Bilge’yi bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge’yle tanıştığı andan itibaren Sahir’in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır. İkilinin eşiğinde olduğu bu kapının ardında her sır, yeni bir sırrı doğurmaktadır. Sahir ve Bilge içine atıldıkları bu büyük savaşta hem birbirlerine destek olacak hem de geçmişten, bugünden ve yarından gelen ve gelecek olan yaralarını birlikte saracaklar.

Dip Dizisi Oyuncu Kadrosu

İlker Kaleli- Sahir

Neslihan Atagül- Bilge

Erdal Beşikçioğlu

Olgun Toker

Bülent Emin Yarar

Berrak Tüzünataç

Dip Dizi Kıyafetleri

Dip Bilgenin pembe spor ayakkabisi
Dip Bilgenin pembe spor ayakkabisi Puma 410TL incelemek için tıklayınız

 

Dip Bilgenin cantasi
Dip Bilgenin cantasi Puma 114 TL incelemek için tıklayınız

 

Dip Neslihan atagul elbisesi
Dip Neslihan Atagul elbisesi @ozgurmasur

 

dip dizi tanitim Berrak pantolon
dip dizi tanitim Berrak pantolon @esragursesofficial

 

 

 

 

1 thought on “Dip Dizi Kıyafetleri

  1. Dip dizisi 2. Bölüm son sahnede neslihan atagülün salaş bir çantası var koşarken görünüyor. Markasını bulabilir misiniz lütfeen???

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir