Alev Alev

Alev Alev Kıyafetleri
ShowTV ekranlarının 2020 yılının son dizilerinden olan Alev Alev Kıyafetleri ve elbise sponsorları ile birlikte sitemizde güncel olarak yayında olmaya başlayacaktır. Sizler merak ettiğiniz Dizi Kıyafetleri markalarını bizlere yorum kısmandan da iletmeniz mümkün olacaktır. Dizi yayın esnasında ve dizi yayın günün ardında da kıyafetler sürekli olarak güncellenerek sitemizde yer almaya devam edecektir. İlk bölümü ile ekranlara 5 Kasımda gelmeye hazırlanan dizinin kadrosunda önemli isimler de yer almaktadır.

Ay Yapımın hazırladığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksızın yaptığı ve senaryosunu Burcu Görgün üstlenmektedir. Dizinin kadrosunda da deneyimli isimler yer almaktadır. Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Cihangir Ceyhan, Berkay Ateş, Toprak Can Adıgüzel, Berker Güven dizinin başrol kadrosunda yer alarak oldukça hızlı bir giriş yapacak gibi duuryor. Merakla beklenen dizinin konusundan da biraz bahsedelim.
Dizinin konusu, kadın, adalet, aile içi yaşanan şiddet, güzellik gibi her an konuşulan, günlük yaşamın içinde olan hayatın gerçeklerini konu almaktadır. Yaşanan talihsiz bir yangının ardından üç kadının hiç tahmin bile etmedikleri yaşamlarını dizi konu alarak ekranlara taşıyor. Dizide yer alan oyuncuların gerçek yaşam eğitim ve karakterlerini, özgeçmişleri için merak edilenleri de sizlere bu yazımızda sunmaya devam edelim.
Alev Alev Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Demet Evgar: (Cemre): 18 Mayıs 1980 Manisa doğumlu olan oyuncu Arnavut kökenlidir. Henüz daha 17 yaşında iken amatör olarak başladığı oyunculuk kariyerine onlarca projede yer alarak profesyonel olarak devam etmiştir. 2000 yılında TRT’de yayınlanan Yedi Numara dizisinde Yeliz karakterini canlandırarak ilk dizi deneyimini yaşamış ve ardında ekranlarda boy göstermeye devam etmiştir. 2008-2015 yılları arasında 7 sezon süren 1 Kadın-1 Erkek dizisinde Zeynep karakteri ile herkesin beğenisini kazanmış ve herkes tarafından tanınırlığını da sağlamış olmuştur. Yine aynı dizi için birçok ödül almanın da başarısını sağlamıştır. Banyo, Güneşi Gördüm, Yahşi Batı, Sofra Sırları ve daha bir çok sinema projesinde de yer almıştır. Demet Evgar Kıyafetleri sitemize güncel olarak eklenmeye devam edecektir.

Hazar Ergüçlü (Çiçek): 1 Ocak 1982 KKTC doğumlu olan oyuncu, Gölgeler ve Suretler filminde yardımcı karakter olarak ilk deneyimini yaşamıştır. Kanal D’de yayınlanan Kuzey Güney dizisinde Simay karakteri ile TV karşısında ilk deneymini yaşamış ve ardından, Medcezir, Analar ve Anneler, Yüksek Sosyete, Dudullu Postası, Hakan Muhafız gibi projelerde yer almıştır.