Arıza

Arıza Kıyafetleri
Show TV ekranlarının yeni dizisinde yer alan Arıza Kıyafetleri ve dizi sponsor ürünlerini paylaşmaya burada devam edeceğiz. Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin başrol kadrosunda yer aldığı dizi adından çok fazla söz ettirecek gibi duruyor. Sizler TV karşısında dizinizi izlerken bizlerde dizi günü ve sonrasında da Arıza kıyafet sponsorlarını eklemeye devam edeceğiz. Bizleri takip etmeyi unutmayın.

Yeni projelerin bir bir ekranlara yansımaya başlarken, 13 Eylül Pazar günü Show TV’nin yeni dizisi Arıza da ekranlara geldi. Her Pazar saat 20:00’da yayın hayatına başlayan dizi seyircisi ile hafta sonu buluşacaktır. Merakla beklenen dizinin biraz konusundan bahsedelim.

Arıza Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Hikayede, seyirciyi izlemesini sağlayacak ve heyecan yaratacak olan hayata tutunma mücadelesinin anlatılması gözüküyor. Hayat ne kadar zor olursa olsun, vazgeçmezseniz hayata da tutunmanın o kadar mümkün olduğunu gösteriyor. Güçlerin o kadar yenilmez olmadığını anlatan Arıza, aynı zamanda yüreği güzel sevgi dolu kişilerin zorbalıkları nasıl yenebileceğini de gösteriyor. Onun bu yoldaki en zorlu olan aşık olduğu kadına duymuş olduğu aşk ve dostlarına, ailesine duyduğu saygıdır.

Dizi Kadrosu
Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu ve senaryosunu Ozan Aksungur’un el aldığı dizi yayın hayatına başladı. Dizinin kadrosunda deneyimli ve sevilen oyuncular yer alıyor. Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turhan başrol kadrosunda yer alıyor. Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Dalbatan, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk gibi deneyimli isimleri bulunduruyor.

Tolga Sarıtaş (Ali Rıza Altay): Mahalle kültürünü henüz daha yitirmemiş semtte yaşayan Ali Rıza taksi şoförlüğü yapmaktadır. Babasının rahmetli olmasından dolayı kız kardeşi ve annesi ile birlikte yaşamaya başlamıştır. Babasının erken ölümünün ardından ailenin tüm yükünü kendi sırtına almıştır.