Babil

Babil Kıyafetleri
Star TV ekranlarının yeni başlayacak olan Babil dizisinin ilk görüntüleri ortaya çıkmaya başladı. Güçlü kadrosu ile ekranlara gelmeye hazırlanan dizi şimdiden merak edilmeye başlandı. Bizler sizlere sitemizde Babil dizi kıyafetleri ve sponsorlarını burada yayınlamaya devam edeceğiz. Temel konumuz olarak dizide yer alan oyuncuların giymiş oldukları elbise, ayakkabı ve takı gibi ürünleri sizlerle paylaşıyoruz. Ürünlere ulaşmak için yayınladığımız görsellerin üzerine tıklayarak direkt olarak o ürünün markasına ve fiyatına gitmeniz mümkün olacaktır. Şimdi sizlere Babil dizi konusu nedir? Oyuncu kadrosu ve merak ettiklerini paylaşalım.

Babil Dizisi Hakkında

Ay Yapım’ın yapımında üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar’ın yönettiği dizinin senaryosunu Nuket Bıçakçı ve Özlem Yücel yazmıştır. İlk yayınlanan bölümden itibaren beğeni kazanmayı başaran Babil, ilk çekimleri çekim mekanlarında İstiklal caddesi ve başka farklı mekanlarda çekildi. Babil Kıyafetleri her hafta güncellenmeye devam edecektir. Dizinin konusundan biraz bahsedecek olursak İrfan karakterini canlandıran Halit Ergenç burada ekonomi profesörünü canlandıracak. İrfan iş yerinden haksız şekilde atıldıktan sonra ve aynı zamanlarda 7 yaşında olan oğlu Deniz’in hastalanması onu perişan eder. İrfan tüm çaldığı kapılar yüzüne kapanırken, karısı Eda onun için çocukluk arkadaşı Egemen’den yardım ister. İşte bundan sonra da İrfan’ın hiç düşünmediği beklemediği karanlık maceranın içinde kendini buluyor.

İrfan daha önce evlenmeye kadar uzanın büyük aşkı İlay’ın, beklenmedik bir anda çok tehlikeli iş adımı olan Süleyman’ın sevgilisi olarak ortaya çıkmasından sonra, onu aşması zor olan bir çok sınav bekliyor. Onu bu macera da karşısında Ayşe, kurtarmaya yardım edebilecek mi?

Babil Oyuncu Kadrosu

Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu Birce Akalay, ve Mesut Akusta gibi çok başarılı oyuncuların başrollerini paylaşmış olduğu Babil dizisi, dev güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle Star ekranlarında karşımıza çıkarak izleyicisiyle buluşacak.
Babil Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Halit Ergenç: (İrfan): 30 Nisan 1970 İstanbul doğumlu olan deneyimli oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Opera ve Müzikal Tiyatro oyunculuğundan mezun olmuştur. Bergüzer Korel ile evlenen oyuncu birçok dizi ve sinemada yer almıştır. Babil Halit Ergenç dizi Kıyafetleri ve sponsor markalarına da sitemizde yer vermeye devam edeceğiz. Yer aldığı sinemalar, Okul, Babam ve Oğlum, İlk Aşk, Dersimiz Atatürk, Ali ve Nino gibi projelerde yer almıştır. Yer aldığı diziler, Tatlı Kaçaklar, Kara Melek, Zerda, Baba, Aliye, Acı Aşk, Binbir Gece ve 2011 yılında zirveye çıktığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman karakterine hayat vermiştir.

Ozan Güven (Egemen): 1975 Almanya doğumlu olan oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini İzmir Belediye tiyatrosu ve Şhika Tekand stüdyosunda oyunculuk eğitimini almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Çiçeği Büyütmek dizisinde yaşamıştır. Babil Ozan Güven dizi Kıyafetleri ve markalarını da sitemizde yer vermeye devam edeceğiz. Deneyimli oyuncunun yer aldığı diziler, Koyu Kırmızı, Canım Ailem, Hırsız Polis, Havada Bulut, Bana Abi De, Koçum Benim, Dünya Varmış, Aslı ile Kerem, İkinci Bahar ve Muhteşem Yüzyıl’da yer almıştır. Fi dizisinde de yer almaktadır. Deneyimli oyuncunun rol aldığı sinema filmleri, Pek Yakında, Ejder Kapanı, Annemin Yarası, Cenneti Beklerken, Anlat İstanbul, A.R.O.G., Yazı Tura, Balalayka ve G.O.R.A., filmlerinde yer almıştır.

Aslı Enver (Ayşe): 10 Mayıs 1984 Londra doğumlu olan güzel oyuncu 3 kardeştir. Annesi eğitim olarak gittiği Londra’da babasıyla tanışır ve evlenir. Aslı Envder 12 yaşına kadar yaşadığı Londra’dan daha sonra İstanbul’a yerleşirler. İstanbul Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitimini tamamlarken ilk oyunculuk deneyimini 2003 yılında Hayat Bilgisi dizisinde yaşamıştır.Ayrıca Babil dizisi Aslı Enver Kıyafetleri sitemizde güncel olarak eklenmeye devam edecektir. Ardın 2007 yılında Kavak Yelleri dizisinde Mine Ergun karakterini canlandırmıştır. Ardından Suskunlar, Kayıp dizisi ve Tamam mıyız? sinema filminde yer alırken geçen sezon ekranlara veda eden İstanbullu Gelin dizisinde yer almıştır.

Babil Kıyafet Sponsorları
Nur Fettahoğlu (Eda): 12 Kasım 1980 Almanya doğumlu olan deneyimli oyuncu aslen Rize’li dir. Haliç Üniversitesi moda tasarımında eğitim hayatını tamamlamıştır. Ardından bankalarda çalışmaya başlayan oyuncu ilk olarak kamera karşısına borsa spikerliği yaparak çıkmıştır. Babil Eda Elbiseleri de sitemizde yer almaya devam edecektir. İlk oyunculuk deneyimini Benden Baba Olmaz dizisi ile başlarken ardından, Gönül Salıncağı, Hayat Yolunda, Filinta dizisi ve Muhteşem Yüzyıl Mahidevra, Kardeş Çocuklarında Umay karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Kurtlar Vadisi Filistin sinema filminde de yer almıştır.

Birce Akalay (İlay): 19 Haziran 1984 İstabul doğumludur. Pera Güzel sanatlar lisesinde tiyatro bölümünü bitirmiştir. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümünü kazansa da eğitimini yarım bırakarak Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümünü okumuştur. Babil İlay Kıyafetleri sitemizde yer alacaktır. 2004 Türkiye Güzellik yarışmasında henüz daha 20 yaşındayken 3. oldu ve Avrupa Güzellik yarışmasında ülkemizi temsil ederek yarı finale kadar çıktı. Televizyon sektörüne adım atan oyuncu spor spikerliği ve farklı programlarda sunmuştur.

Mesut Akusta (Süleyman): 22 Şubat 1964 Konya doğumlu olan deneyimli oyuncu babasının ölümün ardından Ankara’ya taşınmıştır. Ankara’da halk eğitim kurslarına katılan oyuncu burada tiyatro yapmaya da başlamıştır. 1992 yılında İstanbul’a giderek Hadi Çaman Yedi Tepe oyuncularına katılmıştır. 1993 yılında Son Söz Sevginin dizisi ile başlarken bir çok dizilerde yer almıştır. Son olarak Karagül dizisinde yer almıştır.