Bay Yanlış

Bay Yanlış Kıyafetleri
Yaz dizisi çılgınlığı Bay Yanlış ile devam ediyor. Sizleri de etkisi altına alacak olan Bay Yanlış dizisi, oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Baş rollerinde Can Yaman ve Özge Gürel’in yer aldığı Bay Yanlış dizisi 2020 yazına damgasını vuracak. Zor dönemden geçtiğimiz şu sıralar herkesi rahatlatacak, içini ısıtacak, yüzleri güldürecek harika bir yaz dizisini özlediğimizi söylemem gerek.

En çok aranan isimlerde yer alan Can Yaman, özellikle bayan takipçilerinin hedefindeydi. Erkenci Kuş dizisi ile beğenileri ve ünü daha da büyüyen Can Yaman, şimdi gelecek olan yaz dizisi Bay Yanlış ile ortalığı kasıp kavuracak gibi. Sizler için hazırlanan özel bir yazı oluşturacağız. Bay Yanlış Dizi Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayınlanmaya devam edecektir. Bu yazımızda sizlere Bay Yanlış dizisi hakkında bilmek istediğiniz neler varsa ya da merak edebileceğiniz tüm sorularınıza yanıt oluşturacağız. Oyuncu kadrosunu daha yakından inceleyeceğiz ve dizinin konusunu sizlerle paylaşacağız. Dizinin ne zaman başlayacağı da merak konusu oldu. Bay Yanlış dizisi teaser videosundan sonra birinci fragmanını da Fox TV ekranlarında paylaştı. Şimdi, tüm bu ayrıntıları daha yakından görelim…

Bay Yanlış Dizi Konusu
Özgür, kendine has çok rahat bir hayatı vardır. Ayrıca maddi durumu gayet iyi, hatta zengin:) Klasik olarak aşka inanmayan bir kişiliktir. Güzel bir bar ve restoran sahibidir. Ezgi ise, görüştüğü kişilerde aradığını bulamayan biraz umutsuz bir vaka. Bu sebepten hayatında düzgün bir ilişki istemekte, hatta evlenmek niyetindedir. Özgür de Ezgi’nin bu çabasını fark ederek ona yardım eder. Ama bu yardım çok da bilindik bir yöntem değildir. Ona hoşlandığı adamın dikkatini çekmesi için yardım teklifinde bulunur. Ve işe koyulur. Bu arada Ezgi ve Özgür’ün evleri yan yana komşudurlar. Süre gelen olaylar içerisinde nasıl bir yol alacaklar göreceğiz. Keyifle doyamayacağımız bir romantik komedi yaz dizisi bizleri bekliyor…
Bay Yanlış Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kadrosu
Can Yaman (Özgür); 8 Kasım 1989 yılı İstanbul doğumludur. Ailesi 5 yaşındayken ayrıldı. Aile kökenleri olarak baktığımızda ise göçmen bir yapıya sahiptirler. İlkokul ve ortaokul hayatı Bilfen Kolejinde geçmiştir. Lise eğitimini de İtalyan lisesinde tamamlamıştır. Lisenin son yılında Amerika’ya giderek orada bitirdi. Bay Yanlış Can Yaman kıyafetleri için bizi takip etmeye devam ediniz. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesini burslu bitirmiştir. Oyunculuk hayatına ise Cüneyt Sayıl’dan eğitim alarak başlamıştır. Ayrıca lisanslı bir basketbol oyuncusudur. İsmini de yukarıda belirttiğim gibi Erkenci Kuş dizisi ile tüm sevenlerine duyurmuştu. Daha sonra da tüm gözler üzerinde toplanmıştır.

Özge Gürel (Ezgi); Güzel oyuncu 5 Şubat 1987 yılı İstanbul doğumludur. Lise hayatına kadar Silivri’de ailesiyle yaşamıştır. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümündeki eğitimini tamamlamamıştır. İlk oyunculuk deneyimi ise Kızım Nerede adlı dizi ile başlamıştır. Özge Gürel dizi kıyafetleri nereden hangi marka? Daha sonra birçok projede yer aldı ve Muhteşem Yüzyıl ile ön plana çıktı. Kiraz Mevsimi dizisi ile de oldukça beğeni toplamıştır.