Benim Tatlı Yalanım

Benim Tatlı Yalanım da giyilen kıyafetler ve sponsorlarını sürekli olarak güncelleyerek eklemeye devam ediyoruz.
Benim Tatlı Yalanım Kıyafetleri
Benim Tatlı Yalanım Dizi Konusu

Star TV’de ekranlara gelecek olan yaz dizisi Benim Tatlı Yalanım seyirci ile buluşmak için gün saymaya başladı. 2019 yaz romantik komedi konusu olan yaz dizisi yayın hayatına Haziran ayında gelmeye hazırlanmaktadır. Aile bağlarını da anlatacak dizi duygu yüklü sahneler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak gibi gözüküyor. Kızını tek başına büyütmeye çalışan, karısı tarafından terk edilmiş bir babanın ve kızı kayranın hikayesini bu dizide izlemeye başlayacağız. Nejat kızının sürekli olarak annesi hakkında bilmek istediği sorular karşısında çıkmaza girince, yalanlarda ard arda gelir fakat bunun içinden çıkması çok zordur. Yalanlarla baş edemez hale gelen Nejat beklenmedik bir anda Suna ile karşılaşır. Benim Tatlı Yalanım kıyafetleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Star Tv’de ekranlarda olmaya hazırlanan dizinin yapımcılığını 03 Medya üstlenmektedir. Dizinin başrol oyuncularında Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı ve Lavinya Ünlüer yer almaktadır. İl zamanlarda çok masum başlayan yalan zaman geçtikçe gerçeğe dönüşmesi tüm izleyicilerin kalbini ısıtacaktır. Benim Tatlı Yalanımda giyilen kıyafetler sitemizde sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir.

Furkan Palalı (Nejat), 27 Ekim 1986 Konya doğumlu’dur. Lise döneminde profesyonel basketbol oynayan oyuncu, Üniversite eğitimini Hacattepe Üniversitesi Jeoloji mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Yakışıklı oyuncu ilk olarak 2011 yılın Best Model Of Turkey ve Best Model Of World yarışmalarında birinci olarak herkes tarafından tanınır hale gelmiştir. Oyunculuk kariyerine Hayat Devam Ediyor, Son Yaz Balkanlar, Son Çıkış ve son olarak da No 309 dizisinde başrol oynayarak ekranlarda olmaya başlamıştır.

Benim Tatlı Yalanım Dizi Kıyafetleri
Aslı Bekiroğlu (Suna), 16 Kasım 1995 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyet bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Ünü sosyal medyada çektiği Vine videolarından tanınmaktadır. Kısa videolar çekerek sosyal medyada herkes tarafından bir anda tanır hale gelmiştir. İlk oyunculuğa Beni Böyle Sev dizisinde yaşamış, ardından sırasıyla Adı Mutluluk, Gülümse Yeter ve son olarak Jet Sosyete dizisinde Melike karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu son oynadığı dizinin final yapmasının ardından yeni başlayacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisi için anlaşarak ekranlara ara vermeden devam edecektir.
Aslı İnandık (Saniye), 1986 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu mezunudur. İlk olarak 2014 yılında ekranlara gelen Yalan Dünya dizisi ile tanınmıştır. Son olarak ekranlarda Yıldızlar Şahidimdir dizisinde yer alan oyuncu, dizi beklenen izlenme reytinglerine ulaşamadığı için erken final yapmıştır. Ayrıca 2019 yılında Güldür Güldür Show kadrosunda da yer alan oyuncunun 2019 yılında vizyona girecek Aslı Gibidir Filmi yer almaktadır.
Benim Tatlı Yalanım Dizi Sponsorları
Livanya Ünlüer (Kayra), Minik oyuncu 2011 İstanbul doğumludur. Henüz daha bu yaşında Rekasiyon, Bana Sevmeyi Anlat, Bana Sevmeyi Anlat ve Ufak Tefek Cinayetler dizilerinde yer almıştır. Minik oyuncu ayrıca Emel Müftüoğlu’nun Hovarda klibinde de yer alarak çocuk oyuncular arasında aranan yüzlerden olmayı başarmıştır.

Seda Türkmen, 1986 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu ilk olarak kariyerine Hayatımın Aşkı dizisi ile başlayarak ekranlarda yer almıştır. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlayarak mezun olmuştur. Yer aldığı dizi projelerinde Türkmen Fatih Harbiye ve Kanatsız Kuşlar dizileridir.Ayrıca sitemizde Benim Tatlı Yalanım Dizi Kıyafetleri haftalık bölümlerle yer alarak sunmaya devam edeceğiz. Soru ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Sadi Celil Cengiz (Samet), 1986 Samsun doğumlu olan oyuncu, Eğitimini İstanbul Üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. İlk olarak Kardeş Payı ve İşler Güçler dizisinde ünlenen oyuncu son olarak İlk Öpücük ve Poyraz Karayel dizilerinde de yer almıştır.

Ali Yoğurtçu, 19 Mayıs 1984 doğumlu olan oyuncu, eğitimini Ankara Üniversitesinden mezun olarak tamamlamıştır. Daha önce Cesur Hemşire dizisinde de yer alan oyuncu Bana Artık Hicran De dizisinde tanınmaya başlanmıştır. Ayrıca 2015 yılında ekranlara gelen Kara Kutu dizisinde de yer almıştır.

Ahmet Saraçoğlu, 24 Eylül 1975 Ankara doğumlu olan deneyimli oyuncu, Hayat Şarkısı ve Vatanım Sensin dizileri ile fazlasıyla tanınır hale gelmiştir. Seni Kimler Aldı dizisinde son olarak başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Ayrıca tüm oyuncuların Dizi kıyafet markaları sitemizden takip edebilirsiniz.