Canevim

Canevim Dizi Kıyafetleri
Ekranlara yeni soluk getiren bu yazın dizisi Canevim, siz değerli seyircisi ile buluştu. ATV ekranlarında pazartesi günü yayın hayatına devam edecek Canevim yetenekli oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yaz dizisi olduğu için oldukça renkli sahnelere de şahit olacaksınız. 27 Mayıs 2019 tarihinde ilk bölümüyle ATV ekranlarında yayın hayatına başladı. Dizinin yapımcısı olan Ata Türkoğlu, Koliba Film işbirliği ile sizinle. Dizininin yönetmen koltuğunda ise Adnan Güler yer alıyor. Ayrıca sitemizde Canevim kıyafetleri sitemizde yer almaya devam edecektir. Senaristler ise; Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura tarafından kaleme alınacak. Dizi yaz dönemi boyunca sizleri karşılayacak. Geçtiğimiz sezonlarda Kırgın Çiçekler dizisinde oldukça ilgi çeken Biran Damla Yılmaz, Canevim dizisinde de sizleri etkileyecek.

Canevim Dizi Konusu

Tüm hayatları boyunca birbirlerine sımsıkı bağlı olan bir aile olan Haksever bireyleri, zorluklarla baş etmek için kenetlendiler. Her aile bireyi çalışmak ve sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini bilmektedir. Haksever ailesinin kaderini büyük kızları gelince değişmeye başladı. Maraz Ömer yetim ve öksüz bir gençtir. Ceylan ile olan aşklarına şahit olacaksınız. Ceylan oldukça fakir bir ailede büyüdüğü için hayatına devam ederken zorlanır. Bu iki genç aşık evlenebilmek için hayatlarını kolaylaştırabilmek için çalışmak zorundadırlar. Ömer şantiyede, Ceylan ise temizlik yaparak para biriktirmeye çalışırlar. Ama Ceylan’ın gittiği temizlik işinde tacize uğraması ile dizinin hikayesi başlamış olur.

Canevim Oyuncu Kadrosu

Biran Damla Yılmaz- Ceylan Haksever Kırgın Çiçekler dizisi ile ön plana çıkan oyuncu hızlı bir çıkış yapmıştı. 1997 İstanbul doğumlu olan oyuncu konservatuvarda öğrencidir. Canevim dizisinde Ceylan karakterine hayat verecek.

Aras Aydın- Ömer Kılıç

Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu, 1989 Eskişehir doğumludur. İstanbul Üniversitesi Konservatuvar mezunudur. Canevim dizisinde Ömer karakterine hayat verecektir.

Özgür Çevik- Taylan Tanbay

Hem oyuncu hem de müzisyen olan Özgür, birçok yapımda yer almıştır. 1981 Ankara doğumlu olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümü mezunudur. Yabancı Damat ile parlayan oyuncu Akademi Yarışmasında ismini duyurdu. Canevim dizisinde Taylan karakterini canlandıracak.

Canevim Dizi Sponsorları
Yeni başlayan dizinin giyilen kıyafetleri sayfamızdan yayınlanmaya başlanacak. Tüm merak ettikleriniz için yorum bölümünü doldurabilirsiniz. Birebir bağlantılarla ürünü bulmak sizin için çok kolay olacak. Diğer sitelerde zaman kaybetmek yerine kolayca ürüne ulaşmak için yazımızı takip edin. Yeni renk getiren yaz dizinizi izlerken, merak ettiğiniz kıyafetlere de ulaşabilirsiniz.