Çocuk

Çocuk Dizisi Kıyafetleri
Çocuk dizisinde giyilen kıyafet markaları ve sponsorlarına ulaşabilirsiniz.
Çocuk Dizisi 9 Eylül Pazartesi günü ilk yayın hayatına başlayacaktır. Star TV’de ekranlara gelecek dizinin reytingleri şimdiden merak konusu olmaya başlamıştır.Dizi Önemli oyuncuları kadrosunda barındırmaktadır. Bizlerde sizler için Star TV ekranlarında başlayan Çocuk Dizi Kıyafetleri ve sponsorlarını yayınlamaya her hafta yeni bölümleri ekleyerek yayınlama devam edeceğiz. Tüm dizilerin merak etmiş olduğunuz kıyafetleri ve her bölümü ayrı ayrı eklemek deyiz. Ürünler bölümlerin içinde oyuncu resimleri ve aynı karede ürün görseli ile tek fotoğrafta paylaşmaktayız. Aradığınız kıyafeti bulduğunuzda ürüne tıklayarak direkt olarak markaya ve mağazasına yönlendirilmiş olacaksınız.

Çocuk dizisinde yaşanan olay ve konusu nedir? Dizi yayın hayatına hangi devam etmektedir. Dizide yer alan oyuncular kim? 9 Eylül günü hayat başlayacak olan dizinin ilk fragmanı’da yayınlandı. Dizi’de olaylar Karasu ailesinin yolunda giden hayatları, ailenin söz sahibi olan Asiye Hanımın herkesten sakladığı büyük bir sırra ipoteklidir. Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizide birçok yıldız yer almaktadır. İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Ceyda Ateş Toplusoy gibi birçok ünlü oyuncunun yer aldığı dizide oyuncu kadrosunu biraz daha yakından tanıyalım.
Çocuk Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Nazan Kesal: Dizide Asiye Karasu karakterini canlandıracak olan oyuncu, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. 28 Mart 1969 Manisa doğumludur. 2005 yılında Ercan Kesal ile evlenen çiftin bir çocukları vardır. Birçok projede yer alan oyuncunu Beykent Üniversitesi Sinema TV bölümünde master yapmıştır

İsmail Hacıoğlu: Hasan Çetin karakterini canlandıracak olan oyuncu, sinema ve dizi oyuncusudur. 30 Kasım 1985 doğumludur. Beyaz Gelincik, Gece Sesleri, Osmanlı Tokadı ve Bir İstanbul Masalı projelerinde yer almıştır.

Serhat Teoman: Ali Kemal Karasu karakterini canlandıracak olan deneyimli oyuncu son olarak Kızım dizisinde yer almıştır. 4 Haziran 1984 doğumlu olan deneyimli oyuncu babasının Astsubay olmasından dolayı Diyarbakır’da doğmuştur. Aslen İzmirlidir. Birçok tiyatroda yer alan oyuncu, Kuzey Güney, Ahh İstanbul, Avrupa Yakası gibi daha birçok projede kendine yer bulmuştur.

Merve Çağıran: Akça Yılmaz karakterine hayat verecek oyuncu 10 Kasım 1992 Balıkesir doğumludur. İlk kez ekranlara Tek Türkiye dizisinde geçen oyuncu, geçen sezon yayınlanan Çarpışma dizisinde Meral karakterini canlandırarak adından söz ettirmeyi başarmıştır. Merve Çağıran 2018 yılında düzenlenen Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar ödülünü kazanmıştır.

Ceyda Ateş: Şule Karasu karakterini canlandıracak olan oyuncu 14 Eylül 1987 Ankara doğumludur. Barış Manço Kültür merkezinde oyunculuk eğitimini alarak bu yolda ilerlemeye başlamıştır. Daha sonrasında Gurbet Kadını,Aşk Oyunu, Elveda Rumeli, Cennet Mahallesi gibi önemli projelerde yer alarak kendisini gösterme başarısı yakalamıştır.

Çocuk Dizi Kıyafet ve Modası
Kenan Acar: Murak Karasu karakterini canlandıracak olan genç oyuncu 6 Mart 1990 İzmir doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesinde işletme eğitimine başlayan oyuncu okuluna New York State Üniversitesinde devam etmiştir.İlk deneyimini Medcezir dizisinde yaşayan oyuncu daha sonra Cesur Yürek ve Gamsız hayat dizilerinde devam etmiştir.

Nimet İyigün: Emine Yılmaz karakterini canlandıracak olan deneyiml oyuncu 1 Aralık 1973 Ankara doğumludur.Eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne sanatları bölümünde tamamlamıştır. ilk deneyimini 1994 yılında geçmişin izleri dizisinde yaşamıştır.Bununla birlikte şimdiye kadar Hayat Devam Ediyor, Kalbimdeki Deniz ve Mehmet Salih projelerinde kendisine yer bulmuştur.

Okday Korunan: Osman Şahin Karakterini canladıracak olan deneyimli oyuncu 5 Ocak 1965 İstanbul doğumludur. ilk beyaz perde deneyimini 1987 yılında On Kadın isimli sinema filmi ile yaşamıştır. Daha sonra Arka Sokaklar, Günahım Neydi Allah’ım, Yağmur Zamanı, Zümrüt, Cesur ve Güzel daha birçok onlarca projede yer alarak adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Mehmet Emin Güney: Efe Karasu karakterini canlandıracak minik oyuncu ilk defa bir projede yer alacaktır. 214 aday arasından birinci seçilerek dizide yer almayı başarmıştır. Minik oyuncu yaşayacağı ilk deneyiminde ne yapacağı şimdiden merak edilmektedir.