Çocukluk

Çocukluk Dizi Kıyafetleri
FOX TV ekranlarına yeni bir dizi daha merhaba diyor. 2021 yeni sezonu için hazırlanmış olan Çocukluk dizisi çokyakında ekranlarda sizlerle buluşuyor olacak. Yeniz dizimizin ne zaman başlayacağı, oyuncu kadrasu, yapımcıları, konusu ve daha fazla bilgiyi sizlerle paylaşıyor olacağız. Çocukluk dizisi konusu itibari ile dram içeren sahnelere yer verilmiştir. Peki, Çocukluk dizisinin ayrıntıları nelerdi?

Çocukluk Dizisi Künyesi
Çocukluk dizisinin türü dramdır. Yapım şirketi olarak MedYapım ve MF Yapım yer alıyor. Yapımcısı ise Faruk Bayhan ve Fatih Aksoy üstlenmiş oluyor. Bu büyük projenin yönetmen koltuğundaki isim de Nadim Güç olarak karşımıza çıkıyor. Senaristlere oldukça büyük bir rol düşen Çocukluk dizisinde, senarist isimler Ebru Hacıoğlu ve Verda Pars oluyor. Çocukluk dizisi 9 Ekim Cuma günü FOX TV ekranlarında başalayacak. Çocukluk dizisinin ayrıntılarına devam edelim…

Çocukluk Dizisi Konusu
Tüm hayatını geride bırakan Mahir Boztepe, Ali Kaan Umut Evi’ni açarak ilk günden itibaren kapısına gelen kimsesiz çocuklar için doğru ailesine kavuşsun diye savaşmıştır. Yuvanın içerisinde aynı odada kalan Mavi, Mozi, Bambi ve Zeynep adlı çocukların doğru aileye ulaşabilmek için geçmişte yaşadıkları acılar, geçmişlerine ve gerçek ailelerine olan özlemleri beraber yaşadıkları bu yuvada adeta görünmez kardeşlik bağının kurulmasını sağlamıştı. Onlar beraber iken her zaman bir umudun var olduğuna inanırlardı. Başları dara düşünce de her zaman Memur Ayşegül onların yanındaydı. Yaşanan bu güzel hikayede çocuklar doğru ailelerine kavuşabilecek mi göreceğiz…
Çocukluk Kıyafetleri ve Sponsorları
Erdal Beşikçioğlu

5 Ocak 1970 doğumlu olan tiyatrocu, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarını 1993’te mezun olarak bitirmiştir. O yıllarda hemen Devlet Tiyatrolarında çalışmaya başlamıştır. Birçok projede ve tiyatroda rol alan oyuncu ustalıkla mesleğine devam etmektedir. Vali adlı dizi ile daha da tanıdık bir yüz olmayı başaran oyuncu, daha sonra Behsat Ç. dizisi ile zirveyi görmüştür.

Burcu Özberk
12 Aralık 1989 Eskişehir doğumlu oyuncu da Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyuncu Güneşin Kızları adlı dizide Nazlı karakteri ile ün kazanmaya başlamıştı. Son olarak rol aldığı Afili Aşk adlı dizi ile tam olarak ün kazanmış oldu.

Beren Gökyıldız

29 Eylül 2009 Ankara’da doğan Beren, çocuk oyuncu olarak birincilik ödülünü almıştır. Çocuk oyuncumuz Kocamın Ailesi adlı dizi ile bu sektöre adımını atmış ve daha sonra Güldüy Güldüy çocuk programında skeçlerde oynamıştır. En son rol aldığı projeler ise Bizim Hikaye ve Kızım adlı diziler olmuştur.