Ferhat ile Şirin

Ferhat ile Şirin Dizi Kıyafetleri ve Dizi Sponsorları sitemizde yayınlanmaya başladı. Merak ettiğiniz Tüm dizi kıyafetleri burada …
Ferhat ile Şirin Kıyafetleri
Fox TV ekranların yeni başlayacak olan dizilerinden olan Ferhat ile Şirin 22 Kasım Cuma günü ilk bölümü ile ekranlara gelecektir. Yayın gününe Cuma günü kararlaştırılan dizinin yapımcılığını 03 Medya- Art İstanbul Medya üstündeki. Mehmet Ada Öztekin’in yönetmen koltuğunu oturduğu dizinin senaryosunda Savaş Korkmaz yer alıyor. Ayrıca Ferhat ile Şirin Kıyafetleri için merak edilenler sitemizde sürekli olarak giderekmeye devam ediyor. Ferhat ile Şirin dizisinin ilk yapımı tanıtımı izleyici karşısına çıkmadı. Dizinin efsanevi aşk hikayesi şimdiden ilk bölüm için fazlasıyla heyecan uyandırmaya başlandı. Cansu Dere, Başrol filmlerinde, Tolga Sartaş ve Leyla Tanlar gibi tanınmış filmler yer gösteriyor.
Ferhat ile Şirin Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları

Ferhat ile Şirin Hakkında

Sitemizde dikkat çeken dizi sponsorları ile birlikte çevrimiçi oyuncuların yeri Ferhat ile Şirin Dizi Kıyafetleri. Ferhat sıradan bir marangozdur. Hiç ummadığı bir anda Ferhat’ın yolu aşka, zengin ve karanlık bir dünyaya kadar uzanır. Ahşap işleri ile uğraştığı atölyesinden tarihi kapalı çarşı dükkanlarına adım atarak yolu Karalı Köşk’üne uzanır. Karalı Köşk’üne sürüklenen hayatı onu geçmişinin izini sürdüğü geçmişine tanıklık eder.

Banu, Şirin ve Ferhat, habersizce aşkın felaketine sürüklendiklerinden habersizdir. Efsane bir aşkın hikayesi ve hepsi bu aşktan mutlu olması imkansızdır. Bu aşkın, en büyük trajedisi olan, yıllar önce gerçek nefretle, acı ve intikamla közlenen Aslında yıllar önce onu şey yine aşkla başlamış… Bu aşkın uğruna canların alındığı, hayatların karartıldığı, ailelerin dağlandığı kötücül bir aşktır.

Ferhat ile Şirin Oyuncu Kadrosu

Cansu Dere: Türk manken, sunucu ve oyunculuk odasında. Mankenliği başarılı bir şekilde devamurken oyunculuğa geçiş yapan güzel oyuncu, 14 Ekim 1980 Ankara doğumlu 39 yaşındadır. Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olan Cansu Dere, bir çok dizi ve sinemada kendine yer bulmuştur. Yer seçenekleri projeleri, Alacakaranlık, Metro Palas, Güz Yangını, Sıla, Ezel, Muhteşem Yüzyıl, Anne, Şahsiyet, Son Osmanlı Yandım, Behzat Ç, Seni Kalbime Gömdüm, Acı Aşk, Yahşi Batığını.Yeni başlıyor olan dizide Banu Karalı karakterine hayat verecektir.

Tolga Sarıtaş: 30 Mayıs 1991 Sivas doğumlu olan yakışıklı oyuncu 28 yaşındadır. Bir çok proje yer alan oyuncunun yer yönetmeli film bahsedecek olursak, Büyük Sürgün Kafkasya, Benim Adım Gültepe, Bahtı Kara, Kaledeki Yalnızlık, 20 Dakika, Muhteşem Yüzyıl, Kötü Çocuk, Güneşin Kızları ve Söz dizinde yer yer.

Leyla Tanlar: 13 Aralık 1997 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 21 yaşındadır. Koç Üniversitesinden eğitimini tamamlayan güzel oyuncu, Paramparça dizisinde sevilen bir karakter başardı. 

Yıldıray Şahinler: 7 Şubat 1968 İstanbul doğumlu olan oyuncu 51 yaşındadır. 18 yaşında İstanbul, Tiyatrosunda uzun yıllar görev yapan oyuncu bazı TV programlarında da yerleşmiş. Yerleşik, Gemide, Oyun içinde Oyun, İçerde ve Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yer alıyor. 

Ushan Çakır: 23 Mayıs 1984 İzmir doğumlu 35 yaşındadır. Bir İstanbul Masalı, Kuzey Rüzgarı, Belalı Baldız, Gece Gündüz, 20 Dakika, Kurt Seyit ve Şura gibi projelerde yer bulunmaktadır. Leyla ile Mecnun dizisinde Arda karakterine ile herkes tarafından verildi.