Gençliğim Eyvah

Gençliğim Eyvah Kıyafetleri
Atv ekranlarının bu yaz yayına giren dizisi Gençliğim Eyvah 15 Haziran tarihi ile başladı. Deneyimli kadronun yer aldığı dizi entrika dolu komedi konusu ile bu yaza damga vurması beklenmektedir. Sizler yazın izlediğiniz yayınlarda merak ettiğiniz dizi kıyafetleri ve sponsor ürünlerini güncel olarak eklemeye özen göstereceğiz.

Aynı Semtte olan iki düşman kebapçı Adanalı Asmalı ve Urfalı Bozoğlu ailelerinin arasında dönen aşk ile birlikte sır ve entrikaların bol olduğu komedi dizisi heyecanla beklenmeye başlanmıştır. Dizinin oyuncu kadrosunda çok başarılı ve sevilen oyuncular yer almaktadır. Dizide yer alan oyuncular ve karakterlerinden bahsedelim.
Gençliğim Eyvah Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Cengiz Bozkurt (Arif Asmalı): Adana Kebap ustasıdır. Ali, Ahmet ve Suzan adında üç çocuğu vardır. Aradan geçen yılların ardından Zola adında bir İtalyan çocuğun babası olduğunu öğrenir. Onun gelmesi ile birlikte her şeyi alt üst olan Arif, bunu ailesinden gizli tutabilmek için aklına gelen her yolu denemeye çalışıyor. Arif Asmalı her şeye rağmen Zekeriya Bozoğlu ile rekabet etmekten ve karısından korkmasına rağmen ondan habersiz iş yapmaya da devam ediyor.

Levent Ülgen (Zekeriya Bozoğlu): Urfalı kebap ustası olan Zekeriya, Nuriye ile evli ve Azra, Ayşe ve Veysi adında üç çocuğu vardır. Onunda başına rakibi gibi yıllar sonra karşısına Çavi adında İtalyan oğlu olarak çıkıyor. Başına gelen bu olayın ardından düşmanı olarak gördüğü Arif ile işbirliği yapmak durumunda kalır.

Elif Doğan (Azra Bozoğlu): Zekeriya ustanın kızıdır ve onun en kıymetlisidir. Çalışkanlığı ile tuttuğunu koparan bir kızdır. Fakat onun tek hatası babasının düşmanı olarak gördüğü Arif Asmalının oğlu Ahmet’e aşık olmasıdır. Azra, hiç beklemediği anda Ahmet’i başka kadın ile yatakta yakalıyor ve ondan intikam almak için Zola ile yakınlaşmaya başlar. Daha sonra Ahmet ile Zola’nın kardeş olduklarını öğrendiğinde ne yapacağını bilmemektedir. Ayıca Gençliğim Eyvah Azra kıyafetleri sitemizde güncel olarak yer almaya devam edecektir.

Burak Tozkoparan (Zola Asmalı): Çalışan yetenekli, çok dürüst aşçı bir genç. Arif’in bodrumda yaşadığı yıllar önce kaçamağının bir meyvesidir. Annesi ona babasının kaptan olduğunu söylemiş. Çavi yüzünden Türkiye’ye gelen Zola, burada gerçek babasının Arif olduğunu öğreniyor. Azra’yı ise görür görmez aşık oluyor.

Bahar Süer (Suzan Asmalı Bozoğlu): Arif Asmalı’nın ilk göz ağrısıdır. Sevdiği adam Veysi’yş kaçırarak evlerine iç güveysi yapan aşık bir kadındır. Doğacak olan bebeklerinin her iki ailenin arasında yaşanan sorunları yok edeceğine inanmaktadır. Gençliğim Eyvah Suzan kıyafetleri de sitemizde yer almaya başlayacaktır.

Ecem Atalay (Leyla Yıldız): Genç bir iç mimar. Babasının iş yerinde çalışmaktadır fakat iş arkadaşları onun patronun kızı olduğunu bilmemektedir. Aynı işyerinde çalışan inşaat mühendisi Selim, Leyla ve Ahmet’in ortak arkadaşıdır. Çok zeki ve tuttuğu koparan çalışkan kızdır. İlerleyen zamanlarda Çavi’ye aşık olması babası tarafından hiç bir zaman kabul görmeyecektir ama o bunu başarmaya kararlıdır. Gençliğim Eyvah Leyla elbiseleri her hafta güncel olarak yer almaya devam edecektir.