Güvercin

Güvercin Dizi Kıyafetleri ve Dizi Sponsorları sitemizde yayınlanmaya başladı. Merak ettiğiniz tüm dizi kıyafetleri burada.
Güvercin Kıyafetleri
Star TV ekranlarının yeni dizisi Güvercin ilk bölümü ile 24 Kasım tarihinde ekranlara gelmeye hazırlanırken hafta sonu dizisi olarak yayınlanacaktır. Her Pazar Star TV ekranlarında saat 20: 00’da karşınızda olacaksınız. Güçlü kadrosu ile birlikte bomba gibi başlayacak olan Güvercin dizinin öyküsü Gaziantep’te geçiyor. 2020’de girmeye hazırlanırken Güvercin Dizi Kıyafetleri sizler diziyi görüntüle çok dikkat çekecek gibi yerlerde. Güzel oyuncuların yer aldığı dizi elbiseleri için sürekli güncel olarak sponsor markaları sizler için eklemeye devam edeceğiz.

Dizinin konusundan biraz bahsedecek olursak, Zülüf ve Kanan’ın masalsı aşkları çok konuşulacaktır. Çingene kızı hikayesinde Zülüf ve Kenan aşkında yeniden vücut bulacaktır.
Güvercin Kıyafet Sponsorları
Zülüf, kuş uçmaz kervan geçmez dedikleri dağların doruklarında kör bir kuyuda ölümü bekler. Yerin yedi kat dibinde bir çingene kızı vardır. Zülüf, bu attığı kuyudan genç bir adam tarafından kurtarılıyor. Karşısına bir mucize gibi olması Kenan’ın kim olduğunu öğrendim öğreniliyor ise hayatının şokunu yaşamıştır. Kenan, kuyunun önünde beklerken, akşam güneşinin kızıllığı altında, güzelliğiyle dillere destan olan Zülüf’ü görür kuyudan çıkarken. Kenan’ın dizlerinin bağı çözülerek, yer ve gök onun için alt – üst olur. Beş yıl önce işlenen cinayet ortamında etrafa saçılan intikam, o günden sonra iki aileye de bulaşacaktır. Ta ki bir gün aşk gelip, onu temizleyene dek…
Güvercin Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları

Oyuncu Kadrosu

Dizinin yapımcılığını Pastel Film ile Efe İrvül ve Yaşar İrvül üstündeki. Yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez yer alıyor. Ayrıca Güvercin Kıyafetleri de sitemizde yer almaya devam ediyor, onu haftada devam etmeye devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosunda yer alan oyuncu, Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Devrim Saltoğlu, Nursel Köse, Toprak Sağlam, Osman Albayrak, Bülent Bilgiç, Gülen Kahraman Yılları, Eslem Akar, Genco Özak, Işıl Dayıoğlu, Berke Üsdiken, İdil Memi, Sabri Memi, Sabri Memi, Dilan Telkök, Gözde Fidan, Tolga Pancaroğlu, Enver Akbaş’ın yer almaktadır.