Her Yerde Sen

Her Yerde Sen Dizi Kıyafetleri ve Dizi Sponsorları sitemizde yayınlanmaya başlamıştır. Merak ettiğiniz Tüm dizi kıyafetleri burada.
Her Yerde Sen Kıyafetleri
Fox TV kanallarında yeni soluk getirecek olan romantik komedi dizimiz, bizleri şimdiden heyecanlandırmaya başladı. İlk teaser’ı Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başladı bile. Dizinin konusu itibari ile iki inatçı karakterin bir ev üzerinde hak sahibi olduklarını iddia etmesi ve bu evde beraber yaşamak zorunda oldukları bir hikayeye sahip. Kader bu olsa gerek, aynı şirkette biri çalışan diğeri ise yönetici olarak işe yeni başlayacaktır. Peki, bu kadar inatçı karakterler aynı yerde nasıl geçinecekti? Ortalık iyice içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar.

Her Yerde Sen Hakkında

Karga 7 Pictures yapımı olan Her Yerde Sen dizisinin yönetmenliğini Ender Mıhlar yapacak ve senaristleri Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer tarafından kaleme alınacak. Bu arada Her Yerde Sen Dizi Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yer alacaktır. Dizinin ilk teaser’ı da sizlerle buluştu ve çok fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bununla ilgili sosyal medyada büyük yankı getireceği ortada. İlk teaser’da gösterilen görüntülerde bahsi geçen evin bahçesinde özel verilen bir partide eğlenirlerken, Zeynep Bastık’ın “Her Yerde Sen” şarkısı eşlik ediyordu. Yaz’a büyük ilgi ile girecek diziyi mutlaka izlemelisiniz.

Sizlerin yaz dizisinde Her Yerde Sen Kıyafetleri dikkatimizi çekecek gibi duruyor. Her yayınlanacak bölüm için sizlere hazırlayacağımız resim görselleri ile aradığınız kıyafetlere ulaşabileceksiniz. Bizlere merak ettiklerinizi yorum kısmından sorabileceksiniz. En kısa zamanda sorularınıza yanıt olmak için tüm çabayı gösterip, sizler ile görselleri paylaşmış olacağız. Aybüke Pusat’ın dizi kıyafetlerini şimdiden merak ediyorsunuz ve bizler sitemizde sizlere bunları sunuyor olacağız. Güncellenecek yazılarımızda sayfayı yenilemeyi unutmayınız. Keyifli seyirler dileriz.
Her Yerde Sen Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları

Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu

Ali Yağcı: Birçok dizide rol alan oyuncu, diziye büyük renk getirecek. 1990 Balıkesir doğumlu oyuncu, uzun yıllardır modellik yapmaktaydı. Oyunculuk eğitimini alan model, yemek yapmayı çok seviyor.

Aybüke Pusat: 1995 İstanbul doğumlu dizi oyuncusu , 2014 yılında Miss Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Güzelliğini de tescilleyen oyuncu, yeni dizimize renkli bir görsellik sunacak. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvar bale bölümü mezunu olan oyuncu, daha sonra da Anadolu Üniversitesi işletme bölümüne devam etmiştir.
Her Yerde Sen Kıyafet Sponsorları
Furkan Andıç: 1990 İstanbul doğumlu bir dizi oyuncusu olan Furkan, liseden sonra Ukrayna’ya yerleşti. Ukrayna’da Kiev Politeknik Üniversitesi ekonomi bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra da Yeditepe Üniversitesi iletişim bölümünü bitirmiştir. Ayrıca Dizilerde giyilen Kıyafetler için bizi takip etmeye devam ediniz.

Aslıhan Malbora: 1995 Afyon doğumlu olan oyuncu, Seven Ne Yapmaz dizisinde ilk deneyimini yaşamıştır. Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Kimya mühendisliği olarak almıştır. Daha önce Ağlama Anne ve Kalbimin Sultanı dizilerinde de görev almıştır.

Ali Barkın: 3 Ocak 1985 Ankara doğumludur. Eğitimini ODTÜ’de inşaat mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Sinema ve dizi oyuncusu olan Ali Barkın daha önce Ayla ve Kırımlı sinema filmlerinde de yer almıştır.

Deniz Işın: 1993 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu Scorp videoları ile ünlü olmuştur. Ege Üniversitesi Kimya bölümünden mezun olmuştur. Bu dizi onun için ilk deneyim olacaktır.

Cem Cücenoğlu: 7 Nisan 1976 Ankara doğumlu olan deneyimli oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi batı müziği piyano mezunudur. Dizilerden son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde görev alan oyuncu son görev aldığı sinemalar Kızım ve Ben, Locman filmlerinde yer almıştır.

Ayşe Tunaboylu: Türk tiyatro dizi ve sinema oyuncusu 28 Mart 1962 İstanbul doğumludur. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları- Oyunculuk Ana Sanatları bölümünden mezun olmuştur. Son olarak Seni Kimler Aldı tv dizisinde yer almıştır.

Binnur Şerbetçioğlu: Tiyatro sinema ve dizi oyuncusu olan deneyimli isim 29 Temmuz 1960 İstanbul doğumludur. 2 yıllık İstanbul Teknik Üniversitesi Temel Bölümlerden mezun olduktan sonra, Anadolu Üniversitesi Sosyal Bölümler bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Son olarak 2018 yılından Eyvah Karım sinema filminde görev almıştır.