İyi Günde Kötü Günde

İyi Günde Kötü Günde Kıyafetleri
Star TV ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan yeni dizi İyi Günde Kötü Günde ilk bölümü ile gelmeye hazırlanmaktadır. Merak ettiğiniz İyi Günde Kötü Günde Elbiseleri ve markalarını sizlere sitemizde güncel olarak eklemeye devam edeceğiz. Başrol kadrosunda Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen yer aldığı yeni dizi 12 Eylül Cumartesi günü yayında olmaya başlayacaktır.
İyi Günde Kötü Günde Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
İlk bölümü ile yayın gününü bekleyen dizi hafta sonları yayınlanacak ve komedi dizisidir. Bir yanda nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla ve diğer yanda gitmesinin nedenini herkesten saklayan Sarp ve ikilinin ortasında her şeyden habersiz evlilik hayalleri kuran Melisa. İyi Günde Kötü Günde Leyla elbiseleri güncel olarak eklenmeye devam edecektir.

Oyuncu Kadrosu

Elçin Sangu (Leyla): 13 Ağustos 1995 İzmir doğumlu olan isim Türk oyuncu ve mankendir. Dizi ve reklamların en çok aranan isimlerden olan oyuncu en çok kazananlardan dır. Mersin Üniversitesi Opera bölümünde eğitimi tamamlamıştır.

Ozan Dolunay (Sarp): 2 Mayıs 1990 Ankara doğumlu olan oyuncu 30 yaşındadır. İlk deneyimi 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde yardımcı karakter olarak yer almıştır. 2019-2020 yılında Zalim İstanbul dizisinde Cenk Karaçay karakterine hayat vermiştir.

Yasemin Allen (Melisa): 10 Temmuz 1989 Londra doğumlu oyuncu, 2008 yılında Elif dizisinde Elif karakterine hayat vermiştir. Ardından Kavak Yelleri dizisinde tanınırlığını daha da çok artırmıştır.

Şenay Gürler (Aslıhan): 28 Haziran 1966 İzmir doğumlu olan oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitimini tamamlamıştır. 2014-2015 yıllarında ilk olarak Kaçak Gelinler dizisinde yer alarak Sultan karakterini canlandırmıştır.