Kardeşlerim

Kardeşlerim Kıyafetleri ve Sponsorları
ATV ekranların şubat ayının son haftasına yayın hayatına başlayacak olan Kardeşlerim Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam edecektir. Merak ettiğiniz sponsor ürünleri görselleri ile birlikte sitemize eklemeye devam edeceğiz. Yayınlamış olduğumuz kıyafet görsellerinin üzerine tıklayarak direkt olarak marka ve fiyatını görmüş olacaksınız.

Yapımcılığını NGM Media üstlenirken yapımcı koltuğunda Nazlı Heptürk oturmaktadır. Yönetmen koltuğunda Serkan Birinci, senaryosunu Gül Abus Semerci üstlenmektedir. 20 Şubat 2021 ile yayın hayatına başlayacak dizinin konusu ve dizide yer alan oyunculardan da biraz bahsedelim.

Dizi Konusu

Birbirlerine sıkıca bağlanan 4 kardeş Ömer, Kadir, Asiye ve Emel yaşadıkları çok talihsiz olay karşısında anne ve hem de babalarını kaybetmişlerdir. Artık kendilerine kocaman gelen bu dünyada birbirlerine tutunarak sahip çıkmaktan başka bir şeyleri yoktur. Tabi bu onlar için yaşananların sebebi olan Akif Atakul’un sahip olduğu kolejin kapıları bu kardeşlere açılana kadar. Yoksul ve Zengin, suçlu ve mağdur çocukların kesişmesine sahne olan bu hayat herkesi farklı birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak için elinden ne gelirse fazlasını yapmak için savaşmaya devam edecektir.
Kardeşlerim Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Dizinin kadrosunda deneyimli ve genç isimler yer alıyor. Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir), Ahu Yağtu (Suzan), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Yiğit Koçak (Ömer), Aylin Akpınar (Emel) yer almaktadır.

Celil Nalçakan (Akif): 10 Haziran 1978 Sivas doğumlu sinema ve dizi oyuncusudur. Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji bölümünü bırakan oyuncu Sivas Devlet Tiyatrosuna girmiştir. Türvak’ın sınavını kazanarak İstanbul’a gelmiş ve oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Kendisine birçok projede yer alarak adını herkese söz ettirmeyi başarmıştır.