Kefaret

Kefaret Kıyafetleri
Fox TV ekranlarının 2020 yılının son başlayacak dizilerinden olan Kefaret Kıyafetleri ve sponsorları ile sitemize eklenmeye devam edecektir. Son yıllarda çok başarılı projeler ile karşımıza çıkan Fox yepyeni projeler ile hızına devam ediyor. Deneyimli ve güçlü kadrosu ile damga vurmaya hazırlanan dizide uzun zamandır ekranlarda görülmeyen Nurgül Yeşilçay yer alıyor. Şimdi merakla beklenen dizinin konusunda biraz olsun bahsedelim.
Kefaret Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Zeynep müzik öğretmenliği yapmaktadır ve doktor kocası Ahmet ile beş yıl önce evlendiklerinde iki küçük çocuğu ile yeni tayin ataması yapıldığı kasabada her şeyin o zamanki gibi mükemmel olacağından çok emindi. Doğum gününde dilediği dileğinin ardından beş yıl içinde ne varsa her şeyini kaybetti. Komiser Sinan ise Zeynep’i terk etmedi, fakat ona karşı duyduğu büyük aşk için işini kaybetmek zorunda kaldı. Kaybettiği her şeyi geri almaya çalışan Zeynep denediği yol ile, kaybetmiş oldukları ne varsa Sinan ile el ele vererek geri almayı başardı.

25 Filmin yapımcılığını üstlendiği Dram konusunu yansıtan dizinin yapımcısı ise Koray Şahin ve Fırat Parlak’dır. Mesüde Erarslan yönetmen koltuğunda yer alırken senaryosunda Mahinur Ergun ve Melih Çam vardır. Bu iddaalı dizide yer alan oyunculardan bahsedelim.

Dizide, Nurgül Yeşilçay (Zeynep), Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli, Efe Deprem, Mine Kılıç, Ayşegül Cengiz Akman, Enis Yıldız, Ayberk Aladar, Tolga Güleç, Lavinya Ünlüer, Defne Günay, Umut Öztok, Nihan Durukan, Metin Yavuzoğlu, Göktan Oktay Göztepe yer alıyor.
Kefaret Zeynep Elbiseleri
Nurgül Yeşilçay (Zeynep): 26 Mart 1976 Afyon doğumlu olan oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi sırasında İkinci Bahar dizisinde Gülsüm karakteri ile ilk rolünü yer almıştır. Bunun üzerine onlarca dizide yer alan oyuncu Asmalı Konak, Bahar karakteri, Belalı Baldız, Arzu karakteri, Melekler Adası, Şerbet Ayşe karakteri, Aşk ve Ceza, Yasemin karakteri, İşler Güçler dizisi kendi adıyla, Paramparça dizisi Gülseren, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi Kösem Sultan karakteri, geçen sezon Gülperi dizisinde son olarak yer almıştır.