Kimse Bilmez

Kimse Bilmez Kıyafetleri
Kimse Bilmez tüm dizi kıyafetleri ve sponsorlarına ulaşabileceksiniz. Kimse Bilmez Dizisi, ATV kanalının yeni başlayan yaz dizilerinden biridir. En çok merak edilen diziler arasında başta olan Kimse Bilmez, oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Dizinin yapımcılığını üstlenen Baba Yapım’dır. Yönetmen koltuğunda ise Kartal Çidamlı ve Hakan Eren yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal gibi isimler yer aldı. Yayın hayatına 11 Haziran 2019 tarihinde salı günü başlayacak olan Kimse Bilmez, akşam 20.00’den itibaren sizlerle olacak. Peki, Kimse Bilmez dizisinin konusu ne idi?

Kimse Bilmez Konusu

Oldukça neşeli, mutlu ve heyecan dolu güzelliği ile dillere destan olan Sevda, çok büyük hayallere sahiptir. Bu hayalleri uğruna birçok şeyi göze almaya hazırdır. Bir gün geçmişinin de karışık ve bilinmez olduğu Ali ile karşılaşır. Bu iki çift birbirlerine aşık olur ve hikayeleri bu şekilde başlar.
Kimse Bilmez Dizi Sponsorları
Kimse Bilmez ve tüm Dizi Kıyafetleri ile aradığınız her ürünü buradan bulabileceksiniz. Keyifli bir şekilde izlediğiniz dizide ilginizi çeken bir ürün için direkt olarak yazımızı ziyaret edip kolayca ulaşabilirsiniz. Sizler için hazırlanan özel bağlantılar sayesinde çok kolay bir şekilde aradığınız kıyafete tek tıkla ulaşabileceksiniz. Peki, giyilen kıyafetler neler? Kimse Bilmez kıyafetleri Markaları, nereden sahip olacağınız? Bunların hepsine yazımızdan kolayca sahip olabilirsiniz.

Kimse Bilme Oyuncu Kadrosu

Keremcem (Ali Hüoğlu)

Müzisyen olan sanatçı aynı zamanda yorumcu, seslendirmeci sanatçısı, bestecisi ve dizi film oyuncusudur. 29 Aralık 1977 Milas doğumlu olan oyuncu, Avukat bir babanın oğludur. Annesinin verdiği Cem ve babasının verdiği Kerem isimlerinin birleşmesiyle Keremcem olarak konulmuştur. Müzik ile ilgilenmeye ilk olarak ilk okul yaşlarında başlamıştır. 6 yaşında piyona çalmaya başlayan sanatçı lise eğitimini Muğla Turgutreis’te tamamlamıştır. Lise yaşlarında gitarda çalmaya başlayarak kuzeni ile Bodrum Güllük yakınlarında barlarda çalmaya devam etmiştir. Üniversite eğitimini 2003 yılında Ege Üniversitesinde tamamlamıştır.

İlk albümünü 2004 yılında Eylül adlı albümü ile yapmıştır. Sırası ile Eylül, Maia, Aşk Bitti, Ateşler içinde, Dokun, Hayatta ve son olarak 2013 yılında Keremcem albümünü yapmıştır. Dizi deneyimleri de olan sanatçı ilk dizi deneyimini, 2006-2007 yılında Avrupa Yakasında Kerem karakterini canlandırarak yer almıştır. Daha sonra sırası ile Aşk oyunu, İki Yabancı, Kavak yelleri, Elif, Keskin Bıçak, Tövbeler Tövbesi, Merhaba Hayat, O Hayat Benim, Küçük Ortak, Aşk ve Mavi 3.sezon, İki yabancı ve son olarak da ATV ekranlarında başlayacak olan Kimse Bilmez dizisinde Ali Hüroğlu karakterini canlandıracaktır.

Özgü Kaya (Sevda Eğilmez)

Dizi oyuncusu güzel oyuncu 17 Haziran 1966 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünde devam etmektedir. İlk olarak 2017 yılında Adı Efsane dizisinde Sibel Yılmaz karakterini canlandırmıştır. Daha sonra sırası ile aynı yıl Mehmetçik Kut’ül Amare, 2018 yılında Mehmetçik Kutlu Zafer ve son olarak da ATV ekranlarında yayında olacak olan Kimse Bilmez dizisinde yer alacaktır. Sevda Eğilmez kıyafetleri sitemizde her bölüm yayınlamaya devam edecektir.

Kimse Bilmez Sevda

Engin Hepileri (Uygar Sarıkaya)

Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu olan deneyimli isim 3 Mart 1978 İstanbul doğumludur. İlk olarak Kenter tiyatrosunda çeşitli oyunlarda yer almıştır. Henüz daha Cağaoğlu Anadolu lisesinde eğitimini almaya devam ettiği sırada tiyatro oyunlarında yer alaya başlayan oyuncu İstanbul Üniversitesi Konservatuar bölümüne girmiştir. Aynı okulda 2002 yılında başlayarak master yaparak 2005 yılına kadar araştırma görevlisi olarak da yer almıştır.

Kimse Bilmez Sevda elbiseleri sitemizde yer almaya devam edecektir. Birçok tiyatro ve dizi oyunlarında yer alan deneyim oyuncu ilk tiyatro sahnesini 2006 yılında Anna Karenina oyununda almıştır. Sırasıyla Cimri, Ölümüne, Macbeth, Oda ve Adam, Katil Joe, Tamamen Doluyuz, 39 Basamak, ve son olarak 2016 yılında Akciğer oyununda yer almıştır. Bir çok TV şovları ve sinemalarında da yer alan oyuncu son olarak Çalsın Sazlar sinema filminde yer almıştır. Dizi deneyimine ilk olarak 1998 yılında İki Arkadaş dizisinde Rıza karakterini canlandırmıştır. Sırasıyla Yılan Hikayesi, Yedi Numara, Beşik Kertmesi, Canım Kocacığım, Hürrem Sultan, Kampüsistan, Emret Komutanım, Kızlar Yurdu, Yaprak Dökümü, Yasak Elma, Çemberin Dışında, Gece Gündüz, Aile Sadeti, Bu Kalp Seni unutur mu?, Gönülçelen, Küstüm Çiçeği, Koyu Kırmızı, İntikam, Çiçek, Kara Ekmek, Sen Benimsen, Melek ile Serhat, 7 Yüz, Gülizar, Kalbimin Sultanı ve son olarak Kimse Bilmez dizisinde yer almaya başlayacaktır.

Zeynep Elçin (Duygu)

1990 Gaziantep doğumlu olan güzel oyuncu, çocuk evliliğinden kaçarak İzmir’de oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. İlk olarak Şeref Meselesi dizisinde yer almıştır. Sırasıyla Kaderimin Yazıldığı Gün, Rüzgarın Kalbi, Göç Zamanı ve Savaşçı dizilerinde yer almıştır. Kimse Bilmez Duygu Kıyafetleri olarak sitemizde yer vermeye devam edeceğiz.

Kimse Bilmez Duygu

Burak Serdal Şanal (Pilot)

Dizi ve sinema oyuncusu olan ünlü oyuncu 28 Ağustos 1988 İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Maltepe Üniversitesi Drama Kulübünde yer almıştır. Birçok dizide yer alan oyuncu 2 sinema filminde de yer almıştır. 2014 yılında Tut Sözünü ve 2018 yılında Deniz ve Güneş dizisinde yer almıştır. Yer aldığı diziler, ilk olarak 2008 yılında Arka Sokaklar dizisinde yer almıştır. Sırasıyla, Küçük Kadınlar, Peri Masalı, Bahar Dalları, Avrupa Avrupa, Dinle Sevgili, Böyle Bitmesin, Yeşil Deniz, Rüzgarın Kalbi, ve İkisini Sevdim dizilerinde yer almıştır. Şu sıralarda yeni başlayacak olan Kimse Bilmez dizisinde Pilot karakterini canlandıracaktır.