Kurşun

Kurşun Dizi Kıyafetleri ve Dizi Sponsorları sitemizde yayınlanmaya başlaştı. Meraksız Tüm dizi kıyafetleri burada.
Kurşun Dizi Kıyafetleri
Gül Oğuz olup, “Kurşun” dizisi FOX TV ekranlarına yeni soluk getirecek. Yönetmen koltuğunu ise Murat Can Oğuz ve Burak Arlıer yer alıyor. Senaristler ise Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar olarak kaleme alacaklar. Oyuncuların usta kadroyu oluşturması izleyicileri üzerine çekmeyi başaracak gibi. Şimdiden ekran karşısına geliyor usta kadro, seyircisi tarafından dikkat çekti. Oyuncuların dizinin yapımcısı göstericiye çıkacak pozları o kadar eğlenceli ki şimdiden büyük ilgi görüyor. Oyuncuların bulunduğu 70’li yıllara ait olup, verdikleri pozlar varsa renkli görsellere yer verdiler. Her oyuncunun ayrı bir karaktere sahip olmasını isterken, stilistler eşliğinde kendilerine özel olmasını sağlar. Ayrıca sitemizde Kurşun Dizi Kıyafetleri ve oyuncuların giydiği yerler görünce siz de gözlerinize inanamayacaksınız. Oldukça renkli anlara tanık olmamızı yapıyorlar.
Kurşun Kıyafetleri ve Sponsorları

Kurşun Dizisi Hikayesi
1970 yıllarının İstanbul’una özel adalet arayan savcı Orhan Atmaca (Engin Altan Düzyatan) ve kendine özgü, zeki gazeteci Leyla Devrim (Burçin Terzioğlu)

Kurşun Dizisi Yayın Tarihi Belirlendi!
Kurşun dizisi 23 Ekim 2019 Çarşamba günü saat 20.00’de FOX TV ekranlarında seyircisi ile buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor. İlk teaser yayınlandı sonra oldukça ilgi görmeye başlamıştı. Hemen ikinci, üçüncü ve son olarak da dördüncü teaser siz değerli seyircisi ile buluştu. Bizleri de heyecanlandıran bu yeni dizi, umduklarımızın daha fazlasını sunalım gibi. Kurşun Dizi elbiseleri ve markalarının da da yer alacağı, dizini, tüm yayın süreleri büyük başarı kazanıyor ve seyircisini her zaman mutlu edeceği ortada. Oyuncu kalitelisini göz atmayı süren dizi, onu hedef sizlerin dikkatini çekmeyi başaracak. Hem de hikayenin geçtiği dönem 70’li yılların en çetrefilli zamanlarıdır. Ve bu hikaye bize nostaljiyi sonuna kadar yaşatacak. O kadar heyecanlıyız ki sizler gibi biz de tarih tarihini dört gözle bekliyoruz. Güzel ve keyifli bir seyir geçiriyor dileğiyle görüşmek üzere.

Kurşun Dizi Sponsorları
Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu
Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun yer aldığı dizide Berrak Tüzünataç, Engin Şenkan, Sarp Akkaya, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Begüm Akkaya, Şebnem Dilligil, Cem Kurtoğlu, Gülizar Irmak gibi usta oyuncular yer almaktadır.