Maria ile Mustafa

Maria ile Mustafa Dizi Kıyafetleri
ATV ekranlarına bomba gibi hazırlanan yeni dizi Maria ile Mustafa Eylül ayı ile birlikte ilk bölümü yayında olacaktır. Sitemizi güncel sponsorlar için takip etmeye ve bildirimlerinizi açık tutmayı unutmayınız.Dizi esnasında merak ettiğiniz Maria ile Mustafa elbiseleri sitemizde güncel olarak yayında olmaya başlayacaktır. Her Pazar saat 20:00 ekranlara gelecek olan dizinin ilk bölümü 6 Eylül Pazar günü ekranlarda yerini alamaya hazırlanıyor. Dizinin başrol oyunculuğunda yer alan Brezilyalı model ve oyuncu Jessica May (Maria) ile birlikte Hilmi Cem İntepe (Mustafa) yer almaktadır.

2020 Eylül ayında başlayacak Maria ile Mustafa dizisi; Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ve Ürgüp’ün en çok tanınan ailesinin veliahtı olan Mustafa’nın yaşadıkları aşk hikayesini konu edinmektedir. Bu aşk için yaşadıkları en üst acı, gerilim, imkansızlıklar ve karşılarına çıkan zorlukları ekranlara taşıyacaktır. Dizide yer alan oyuncular ve bu oyuncuların dizi içindeki karakterlerinden biraz bahsedelim.
Maria ile Mustafa Kıyafetleri ve Sponsorları
Hilmi Cem İntepe (Mustafa): Kapadokya’nın tanınmış ailesinin olan Candemir ailesinin dürüst, modern, iyi eğitimli, çalışkan, başarılı oğludur.Sunduğu yenilikçi fikirleriyle ailesinin servetinin bu günlere gelmesinde büyük pay sahibidir. Ailesine karşı hiç bir fedakarlıktan ve zorluktan kaçmayacak kadar düşkündür. Ne zamanki Maria ile tanışır o zaman işler biraz değişmeye başlar.

Jessica May (Maria): Kolombiyalı bir anne ve Türk bir babanın tek kızlarıdır. Yedi yaşında Kapadokya’dan ayrılır fakat yıllar sonra babasının ölümü ile tekrardan Ürgüp’e yolu düşer. Babasından kalan miras işleri hallettikten sonra aklında bir an önce dönmek vardır fakat aklında olmayan konu onu burada tutar.

Ezgi Çelik (Nadire Candemir): Kudret’in en büyük çocuğu olan Nadire, ailedeki en sert karaktere sahip olan kişidir. Annesinin ölümünden sonra kardeşlerine annelik yapmasından dolayı onlar tarafından sayılır ve sevilmektedir. Kocasının ölümünden sonra hayatını kendine zehir ederek, ölüme sebep olan Nihat Yalçınoğlu’na düşmandır.