Masumiyet

Masumiyet Kıyafetleri ve Sponsorları
En çok izlenen TV kanallarının başında olan Fox yeni dizisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Tanıdık isimlerin başrol kadrosunu oluşturduğu Masumiyet Dizisi Oyuncu Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayınlanmaya devam edecektir. Uzun bir aradan sonra Hülya Avşar tekrar bir dizi programı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Dizi Konusu

Bahar evli ve iki çocuk annesinin hayatı, 19 yaşında olan kızının hiç istemediği ve yanlış bir adama aşık olması ile değişmektedir. Kızı Ela’nın sevdiği ise ilk aşkı değildir. Kendisinden yaşça büyük olan 35 yaşında babasının patronudur. Bahar ise kızını bu karardan vaz geçirebilmek için ne yaparsa yapsın bir türlü başarı sağlayamaz. Yanlış ilişkinin önüne geçemeyerek bitiremez. Bahar’ın kendisinin ve ailesinin de hayatı kızı Ela’nın 19 yaşı ile artık sonsuza kadar değişmiş olacaktır.

Sizler ekran karşısında dizininizi izlerken merak ettiğiniz Masumiyet Kıyafetleri güncel olarak sitemize eklenmeye devam edecektir. Bizleri takip etmeyi ve yorum kısmından görmek istediğiniz kıyafetleri yazabilirsiniz. Yayınlamış olduğumuz oyuncu elbise görsellerinin üzerine tıklayarak direkt olarak ürün marka ve fiyatını da görmüş olacaksınız. İzleyeceğiniz dizinin oyuncu kadrosunda hangi oyuncular yer alıyor.
Masumiyet Dizi Kıyafetleri
Hülya Avşar (Hale Ilgaz), Mehmet Aslantuğ (Harun Orhun), Deniz Çakır (Bahar Yüksel), İlayda Alişan (Ela Yüksel), Serkay Tütüncü (İlker Ilgaz), Deniz Işın (İlker Ilgaz) gibi isimler yer alıyor. İlayda ve Ela karakterini canlandıracak oyuncular daha önce hangi filmlerde yer aldı? Kimdir? Biraz bunlardan bahsedelim.

İlayda Alişan (Ela Yüksel): Daha henüz 17 yaşında bir kız çocuğunu canlandırıyor ve Bahar’ın kızıdır. Lise’yi bitirmiş ve artık onun için Üniversite heyecanı başlamıştır. Her şeyi değiştirecek kadar kendisini güçlü görürken, aşık olması ile bir anda kendi hayatını değişmiştir.

Deniz Işın (İrem Orhun): Babasının gözbebeği olan İrem için, en büyük amacı isteği ise İlker ile evlenmektir. Uzun süredir birliktelerdir ve bir küs, bir barışık ilişkileri vardır.