Menajerimi Ara

Menajerimi Ara Kıyafetleri
Dizilerin yeni sezona başlamalarına az bir zaman kala yeni projeler ard arda gelmeye başlıyor. Star TV ekranlarının yeni projesi Menajerimi Ara çok yakında yeni gününde ve saatinde karşımıza çıkacaktır. Heyecanla beklenen dizinin yeni tanıtım projeleri ve fragmanlarıda gün yüzüne çıkmaya başladı. Dizinin yayınlanan tanıtımlarında Dicle’nin menajerlerin dünyasına attığı adımlara ve onun hikayesini bizlere anlatmaktadır.

Dicle’nin (Ahsen Eroğlu), çalışmak için İstanbula sinema sektörüne gelmesi ve onun oyuncular ve onların menajerlerinin hayat dünyasına girişi ve orada yaşadığı ipuçları anlatılmaktadır. Yönetmenliğini Ali bilgin’in yaptığı, dizinin senaryosunda Yelde Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleme aldığı Menajerimi Ara dizisi güçlü oyuncu kadrosuna sahiptir. Ayrıca sitemizde her hafta Menajerimi Ara Dizi Kıyafetleri güncel olarak yer almaya devam edecektir. Eğlenceli hikayeye sahip dizinin yayınlanması içinde geri sayım artık başlamıştır.

Dizinin kadrosunda, Barış Falay(Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Ahsen Eroğlu(Dicle), Deniz Can Aktaş (Barış) ve Ayşenil Şamlıoğlu (Peride), Semi Sırtıkkızıl (Emrah), Gamze Karaduman (Gülin), Nazlı Senem Ünal (Jülide), Bedir Bedir (Bekir), Pınar Ünsal (Leyla), Aslı Mevitan (Mayda), Yaprak Medine (Beren), Buse Sinem İren (Meral), Duygu Şen (Ece) İdeal Beren Kotan (Aydın) yer almaktadır.
Menajerimi Ara Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Barış Falay (Kıraç): 9 Nisan 1972 Edremit Balıkesir doğumlu olan deneyimli oyuncu Ankara Üniversitesinden mezundur. Ankara Devlet tiyatrosunda iki yıl görev aldıktan sonra sınav ile birlikte İzmir Şehir Tiyatrosu sanatçısı olmuş ve burada iki yıl görev almıştır. İlk dizi deneyimini 1995 yılında Çiçek Takside yaşamıştır. 2009-2011 Ezel dizisinde Ali Kırgız (Kerpeten Ali) karakterine hayat vererek herkes tarafından tanınırlığını artırmıştır. Son olarak 2015-2017 yılında Paramparça dizisinde Harun Erguvan karakterine hayat vermiştir.

Canan Ergüder (Feris): 15 Temmuz 1977 İstanbul doğumlu olan oyuncu The New School University Actors Studio Drama Program’da yüksek lisans eğitimini tamamladı. İlk deneyimini 2007-2008 yılında Bıçak Sırtı dizisinde Serra karakterine hayat vermiştir. Son olarak Yıldızlar Şahidim dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştır.

Ahsen Eroğlu (Dicle): 27 Ekim 1994 Çorlu doğumlu olan oyuncu Ege Üniversitesinde eğitim hayatını tamamlamıştır. 2015 yılı Modern Habil Kabil dizisinde ilk deneyimini yaşayarak Zehra karakterine hayat vermiştir.