Mucize Doktor

Mucize Doktor Kıyafetleri
FOX TV ekranlarına yeni bir soluk geliyor! Alışık olmadığınız senaryosu ile siz değerli seyircilerini çok heyecanlandıracak bir dizi. Her daim bildiğiniz aşk kurgusuna bu defa sağlık da ekleniyor. Yeni dizimizin ana teması, bir hastanede yaşam savaşı arasında kalmış insanlarla geçiyor. FOX TV kanalında gösterime girecek olan dizi, sizlere farklı doyumlar yaşatacak. Çok yakında gösterime girecek olan dizimiz Mucize Doktor, oyuncu kadrosu ile de sizi heyecanlandıracak. Mucize Doktor Dizi Kıyafetleri sizin de ilginizi çekecek ve buradan sizlere paylaşmış olacağız. Peki; Muci

ze Doktor dizisinin konusu ne, oyuncuları kim, ne zaman yayın hayatına girecek, yapımcı ve senaristi kim? Tüm sorularınızın cevabını bulacağınız yazımızın ayrıntılarına göz atalım.

Mucize Doktor Hakkında

Yapımcılığını Faruk Bayhan’ın üstlendiği dizinin yapım şirketi MF Yapım’dır. Yönetmen koltuğuna geçen ise Yusuf Pirhasan oluyor. Senaristleri ise Onur Koralp ve Pınar Bulut. Mucize Doktor dizisine hayat verecekler.

İlk Teaser Gösterime Girdi!

Mucize Doktor, ilk tanıtımını yaptı. Tüm izleyenlerin dikkatini çekmeye başlayan dizinin ikinci teaserı da yayınlandı. Mucize Doktor kıyafetleri sitemizde her hafta güncellenerek yayınlanmaya devam edecektir. Siz değerli izleyenlerine inanılmaz senaryosu ile her bölümde ayrı bir heyecan yaşatacak. Hemen yeni tanıtımı izleyin!

Mucize Doktor Hikayesi

Ali, ücra bir kasabada dünyaya gelen babası tarafından evlatlıktan reddedilen bir gençtir. Yaşamına yetimhanede başlayan Ali, Savant Sendromu hastasıdır. Ancak o kadar zekidir ki tıp fakültesini birincilikle bitirerek mezun olur. İlk doktorluk deneyimi için ise özel bir hastanede asistan cerrah doktor olarak işe başlamıştır. Ali’nin yaşadığı tüm deneyimlerin konu alındığı Mucize Doktor dizisinde, izleyicilerin farklı bir oyunculuk deneyimine de şahit olacağı kesin. Sosyal medya üzerinden yapılan yorum ve beğeni sayesinde Mucize Doktor dizisinin çok ilgi göreceği şimdiden sinyal verdi.
Mucize Doktor Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Mucize Doktor Dizi Sponsorları ile siz değerli seyircilerine beğendiklerinizi paylaşmak için buradayız. Yayınlanacak ilk bölümü ile şimdiden tanıtım filmleri izlenme rekorları kırıyor. Sizin gibi biz de nasıl bir dizi olacağını oldukça merak ediyoruz. Peki, Mucize Doktor Dizi Elbiseleri arasında sizin ilginizi çeken hangisi olacak? Birebir oluşturulan bağlantılar ile ürüne ulaşmanız oldukça kolay olacak. Şimdilik dizinin yayınlandığı güne dek hoşça kalın.

Mucize Doktor Oyuncu Kadrosu

Baş rollerinde Taner Ölmez’in yer aldığı Mucize Doktor dizisinin diğer oyuncuları arasında Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygen, Özge Özder, Bihter Dinçel, Hayal Köseoğlu, Fırat Altunmeşe, Korhan Herduran, Reha Özcan gibi harika isimlerin yer aldığı bu büyük kadroya sahiptir.