Öğretmen

Öğretmen Dizisi Kıyafetleri
Fox TV ekranlarına sizlere merhaba diyecek olan dizimizin adı Öğretmen’dir. Oldukça ilgi çeken fragmanlarını gördükten sonra ilk bölümü bu akşam yayınlanacak olan Öğretmen dizisini kaçırmazsınız. Herkesin aklında olan profili tamamen değiştirecek olan yeni dizimiz. Konusu itibari ile de dikkatleri toplamayı başarmıştır. Bunu da sosyal medyadan yayınlanan yorumlar sayesinde görebiliyoruz. Peki, Öğretmen dizisi kendisine bu denli dikkat çekmeyi nasıl başarmıştı? Baş rolde oynayan öğretmen karakterine dikkatinizi çekerim. Kendisi sıra dışı bir oyunculuk kalitesi göstermiş olup hiç beklenmeyen bir öğretmen olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte tam bu noktada bu adam delirmiş dediğinizi duyar gibiyiz. Ama dizinin yayınlanmaya başladığı andan itibaren yine seyircisini Fox TV ekranlarında kilitleyecek. Şimdi Öğretmen dizisi hakkında ayrıntıları inceleyelim…

Öğretmen Dizisi Hakkında

Yapımcılığını Medyapım ve MF Yapım’ın uygulayacağı, yönetmen koltuğunda ise Koray Kerimoğlu’nun yer aldığı dizide ilk teaserlar gösterime girdi. Yapımcıları ise Faruk Bayhan ve Fatih Aksoy olmuştur. Senaryoda yer alan isim Merve Girgin’dir. Ardından da ilk fragmanı sizlerle buluştu. 4 Mart çarşamba günü Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Öğretmen dizisi sizlerle buluşacağı anı iple çekiyor. İlk yayınlanan fragman ve teaserlar çok ilgi çekici idi. Herkesin dilinde olan bu görüntüler yayın günü sizleri heyecana sürükleyecek.

Öğretmen Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ekranlara yeni soluk getirecek farklı bir yapım olan Öğretmen dizisi sizleri etki altına almaya başladı bile. Bu güzel projenin oyuncu kadrosuna baktığımızda ise ilk olarak İlker Kaleli, Serhat Kılıç, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Şerif Erol ve Serkan Keskin gibi isimler yer alıyor. Sizlere farklı deneyimler yaşatacak olan Öğretmen dizisi şimdiden merakları üzerine toplamayı başarmıştır.

İlker Kaleli Kimdir?

Gerçek adı İlker Kaan Kaleli olan oyuncu 11 Mayıs 1984 yılında doğmuştur. İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi mezunudur. Birçok dizi ve sinema filmlerinde rol alan oyuncu Poyraz Karayel adlı dizi ile daha çok ün toplamaya başlamıştır. Ve 2020 Japon dizi yapımından uyarlanan Öğretmen adlı dizide baş rol oyuncusudur.

Öğretmen Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Öğretmen Dizi Kıyafetleri siz değerli seyircisi için hazırlanacaktır. Tüm dizi esnasında merak ettiğiniz Öğretmen dizi kıyafetleri sizler için buradan paylaşmış olacağız. Ünlü oyuncuların yer aldığı dizide giyilen kıyafetleri de oldukça dikkat çekecektir. Merak ettiğiniz tüm dizi kıyafetleri için sayfamızı takip edebilirsiniz.