Ramo

Ramo Kıyafetleri
Show TV ekranlarına yeni bir dizi ile karşımızı çıkmaya hazırlanıyor. 2020 yılının en yeni dizilerinden olan Ramo 14 Ocak Salı günü ekranlara gelecektir. Deneyimli oyuncularında yer aldığı dizinin tüm merak ettiklerinizi sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Ramo Kıyafetleri her hafta sitemizde güncel olacaktır. Dizi her salı yayınlamaya devam ederken saat 20:00’da başlayacaktır. BKM yayıncılığının Show TV için hazırladığı dizinin yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın, senaryosunu ise Yılmaz Şahin üstlenmektedir.

Ramo Hakkında
Adana’nın Taşkapı mahallesi en belalı ve bir o kadar da eğlencili mahallede kendi yasaları ve kuralları hakim olan bir aile vardır. Ailenin ismi de Pompacılar çetesidir. Mahallenin cesur lideri ise Ramo’dur. Patronları olan Cengiz için Ramo ve mahallesi ile birlikte mazot kaçakçılığı yapmaktadır. Yaptığı tüm pis işlerinin tamamını Ramo ailesi ile birlikte yapmış olsa da paranın çoğunu Cengiz kazanmaktadır. Cengiz verdiği para onların sadece karınlarını doyurmasına ancak yetecek kadardır. Ailesine yapılan bu muameleyi Ramo içine sindiremez. Buna son vermeye ne olursa olsun karar veren Ramo, isyan bayrağını çekerek savaşı başlatır. Sibel’e olan aşkı ise onun en büyük savaşıdır.

Ramo Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Ramo Dizi Oyuncuları

Murat Yıldırım (Ramazan Kaya): Deneyimli oyuncu 1979 yılında Konya’da dünyaya geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.Üniversitenin tiyatro bölümünde üç yıl amatör olarak oyunculuk yapmıştır. İlk TV deneyimini ise 2003 yılında Ölümsüz Aşk dizisinde yaşamıştır. Asi, Aşk ve Ceza, Suskunlar dizilerinde de yer alan oyuncu Ayla sinema filminde de kendisine yer bulmuştur.

Esra Bilgiç (Sibel Yıldırım): 14 Ekim 1992 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu, Bilkent Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesinden eğitimlerini tamamlamıştır. 2017 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde ve 2018 yılında Bir Umut Yeter dizisinde Derya karakterini canlandırmıştır.

İlker Aksum (Hasan Kaya): 30 Kasım 1971 yılı İsparta doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarından 1993 yılında mezun olmuştur. 1994 yılında ilk olarak Ankara Devlet konservatuarında çalışmaya başlar. Onlarca sinema ve dizide yer alan oyuncu, son yıllarda ise 7. Koğuştaki Mucize sinema filminde yer almıştır.

Yiğit Özşener (Yavuz): 6 nisan 1972 İzmir doğumlu olan deneyeimli oyuncu, 1996 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinden mezun oldu. Ezel dizisinde yer alan oyuncu,Kaybendenler Kulübü gibi bir çok dizi ve sinemada yer almıştır.

Cemre Baysel (Fatoş Kaya): 5 Şubat 1999 İzmir doğumlu olan oyuncu Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. İlk olarak Yeşil Deniz dizisinde yer alan oyuncu son olarak Elimi Bırakma dizisinde Fatoş karakterine hayat vermiştir.

İdil Fırat (Fidan Kaya): 5 Kasım 1972 Ankara doğumlu olan oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümünden 1995 yılında mezun oldu. İzmir Çocuk tiyatrosu, İzmir devlet tiyatrosu, Ankara Sanat tiyatrosu ve Dormen tiyatrosunda çalıştı. G.O.R.A, Kaybedenler Kulübü ve daha bir çok projede yer almıştır.

 

Ramo Dizi Kıyafeleri Hangi Marka?

Ramo dizisinde oyuncu ve kıyafetleri her hafta değişmekte olup sitemize güncel olarak eklenmeye devam ediyor.

Ramo Kıyafetleri Erkek

Ramo dizisinde erkek oyuncuların çokluğu ile birlikte dizi sponsoları sürekli olarak sitemize her hafta ekleniyor.

Ramo Fatma Sibel Kıyafetleri Nereden?

Dizinin güzel oyuncularından olan Esra Bilgiç’in elbiseleri burada her hafta yayında.

 

 

{
“@context”: “https://schema.org”,
“@type”: “FAQPage”,
“mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “Ramo Dizi Kıyafeleri Hangi Marka?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Ramo dizisinde oyuncu ve kıyafetleri her hafta değişmekte olup sitemize güncel olarak eklenmeye devam ediyor.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “Ramo Kıyafetleri Erkek”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Ramo dizisinde erkek oyuncuların çokluğu ile birlikte dizi sponsoları sürekli olarak sitemize her hafta ekleniyor.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “Ramo Fatma Sibel Kıyafetleri Nereden?”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “Dizinin güzel oyuncularından olan Esra Bilgiç’in elbiseleri burada her hafta yayında.”
}
}]
}