Sefirin Kızı

Sefirin Kızı Sen Dizi Kıyafetleri ve Dizi Sponsorları sitemizde yayınlanmaya başlamıştır.
Sefirin Kızı Kıyafetleri
Ekranlara yeni bir heyecan verecek olan Sefirin Kızı dizisi, siz değerli seyircisi ile buluşacağı için çok heyecanlı. Dizinin hakkında yer alacak tüm ayrıntıları burada bulabileceksiniz. Sefirin Kızı dizisinin konusu, oyuncuları ve karakterleri, yapımcılarını size özel yazımızda öğreneceksiniz. Dizinin başrol oyuncularının yer alması ile en gözde diziler arasına girmeye aday hale gelmiştir. Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek bu dizinin başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkacaklar. Şimdi, Sefirin Kızı dizisi hakkında ayrıntılara bakalım…

Sefirin Kızı Konusu

Aralık 2019’da STAR TV ekranlarında seyircisi ile buluşacak olan Sefirin Kızı dizisi, yayınlanan ilk teaser ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Neslihan Atagül Doğulu, Sefirin Kızı Nare’yi canlandıracak. Engin Akyürek ise bölgede bulunan önde gelen isimlerinden Sancar Efeoğlu’nu canlandıracaktır. Ayrıca sitemizde Sefirin Kızı Dizi Kıyafetleri her hafta güncellenmeye devam edeceğiz. Sefirin Kızı çekimleri Bodrum’da başlamıştır. Çekimlerin belli bir kısmı ise Montenegro’da yapılmıştır. Sancar ve Nare arasında yıllar öncesinden kalan tutkulu bir aşkın tekrar bir araya gelmesiyle oluşan olaylar döngüsünü anlatacak.
Sefirin Kızı Dizi Kıyafetleri ve Sponsorları
Sefirin Kızı’nın çekimleri hızla devam etmektedir ve ilk tanıtım fragmanı da sizlerle buluştu. Çekimler için Bodrum ve Montenegro’nun tercih edilmesi oldukça keyifli görsellere yer vermiş. Siz izleyicilerin Sefirin Kızı Kıyafetleri de dikkatinizi çekecek gibi duruyor. Yapımcılığını O3 Medya ve NGM üstlenmektedir. Yönetmen olarak da Emre Kabakuşak yer alacak. Senaristler ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme alacaklar. Güçlü senaryosu ile Sefirin Kızı Aralık ayında STAR TV ekranlarında sizlerle olacak. Bizler de sizler kadar heyecan doluyuz.

Sefirin Kızı Oyuncu Kadrosu

Neslihan Atagül Doğulu (Nare): 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Yeditepe Üniversitesi konservatuvar bölümü mezunudur. Oyunculuk hayatına Yaprak Dökümü adlı dizi ile başlamıştır. En son yer aldığı dizi ise Kara Sevda dizisi olmuştur. Bu dizi ile tüm gözleri üzerine çevirmeyi başaran Neslihan, Kadir Doğulu ile evlenerek mutluluğunu taçlandırmıştı.
Sefirin Kızı Kıyafet Sponsorları
Engin Akyürek(Sancar): 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu Ankara Üniversitesi lisans mezunudur. Türkiye’nin Yıldızları adlı yarışmaya katılarak oyunculuk hayatına ilk adımı almıştır. Yabancı Damat adlı dizi ile de ününe ün katarak oyunculuk hayatına Fatmagül’ün suçu ne dizisi ile devam etmiştir.

Sefirin Kızı diğer dizi oyuncuları ise Erdal Küçükkömürcü (Sefir), Gonca Cilasun (Menekşe), Tülin Yazkan, Erhan Alpay, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimler yer alıyor.